1619
1605

سه ساله دارم برای ح اجترواییم تلاش میکنم ولی برآورده نمیشه😢😢😢😢چیکار کنم دیگه طاقت ندارم😳😳😳😳😳😳😳واقعا درمانده شدم😔😔😔😔😔لطفا بگین چیکار کنم چطوری حاجت بگیرم ثواب داره به خدا کمکم کنید😩😩😩😩😩😩😩

چله سوره یس  احزاب واقعه حشر مزمل دعای توسل مقاتل زیارت عاشورا حدیث کسا و.. انجام دادن ولی حاجت نگرفتم😢😢😢زیارت عاشورای حق شناس انجام ندادم چون در دوران پریود نایب ندارم. حاجتم ازدواجه نمیخوام با کس خاصی ازدواج کنم میگم خدایا به زودی با اونی که خودت صلاح  میدونی ازدواج کنم...😢😢😢😢😢😢چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

شما همونی ک ۱۷ سالته؟؟؟؟؟

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست زمانیکه انتظارشو نداشتم اومدی زمانیکه ک تو ناراحتی و گریه بودم نترس تو هیچ گناهی نداری جانِ مادر نگهت میدارم! بین این همه بی رحمی بی انصافی و نامردیشون تو شدی تنها امید زندگیم نترس مامانی حواسش بهت اس محکم بمون منو تو ی تیمیم😘😍  گور بابای اونا 

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

عزیزم ببخشیدا شما 16 سالته من ک زود ازدواج کردم کلی مسائل زندگی و درس و بچه افتاده روی دوشم توی سن کم خوشبختو خوشبختتتمممم ولی اگه برگردم عقب دیرتر ازدواج میکنم تا انقد بار مسئولیت از دوشم کاسته بشه

جای تعجب داره اونیکه زود ازدواج میکنه رو یقه شو میگیرید میگید تو جامعه تاثیر میذاره اونوقت بیحجابی تاثیر نمیذاره نکنه اون شخصیه این عمومی هه به دنبال منافع خودشونن بعضیا اگه حجاب و پوشش تو به من ربطی نداره و نیگی سرت تو زندگی خودت باشا ازدواج من بچه دار شدنم تحصیلاتم سنم به توووو هیییچچچچ زبطی نداره عزیزم سرت تو لاک خودت باشه
نه به جان خودم به چی قسم بخورم😢😢😢😢

چند سالتونه؟

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست زمانیکه انتظارشو نداشتم اومدی زمانیکه ک تو ناراحتی و گریه بودم نترس تو هیچ گناهی نداری جانِ مادر نگهت میدارم! بین این همه بی رحمی بی انصافی و نامردیشون تو شدی تنها امید زندگیم نترس مامانی حواسش بهت اس محکم بمون منو تو ی تیمیم😘😍  گور بابای اونا 
1614

منم خستم یه چیزیو از خدا میخوام 10سال بیشتره ولی هیچ خبری نیست فکر میکنم خدا صدامو نمیشنوه فکر میکنم منو نمیبینه فکز میکنم از من بدش میاد نمیدونم چزا 

گروه آبی :وزن اول 80 وزن دوم77وزن سوم75،900وزن چهارم 75به هدف اولم رسیدم  هوراااااااا😍😍هدف دوم ونهایی 70من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

گلم منم با هزار بدبختی خواستم ازدواج کنم ازدواجم کردم نتیجه ش شد بعد چهارسال فوت همسرم اگه تا الان ازدواج نمیکردم راحت تر بودم. نه الان شدم ادم افسرده پوچ. بذار زمان خودش بیاد. هرکی زمان خودش ازدواج میکنه. 

راه و چاره ات اینکه فقط فقط و فقط تو فکرش بیای بیرون یعنی بگی من دیگه برام نیست هروقت شد شد بعدم واقعی از فکرش بیای بیرون همون فرداش شوهر میکنی

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
درخواست دوستی بزن اگه میخوای

منم میخوام خوب چرا همینجا نمیگی

گروه آبی :وزن اول 80 وزن دوم77وزن سوم75،900وزن چهارم 75به هدف اولم رسیدم  هوراااااااا😍😍هدف دوم ونهایی 70من میتونم مطمئنم عید هرچی دوست دارم بپوشم تاپیک بامدادخمارممنونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
1641
بگو لطفا

بزن رو اسم کاربریش اونجا درخواست دوستی میبینی

1639