2726
عنوان

غذاهای دوران پریودی

| مشاهده متن کامل بحث + 12269 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعااا میگی؟؟ یعنی امتحانتو تو دوران پریودی بد میدادی؟؟  من اینجوریم خیلی روم تاثیر بدی گذاشت ...

کلاحال درس خوندن نداشتم انموقع.مگه دردمیذاره کاری کنی

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2728
چقدربرم فایده نداره گفتن زایمان میکنی خوب میشی که خوب نشدم

پ اوکی بوده همه چی... آخه من کیست داشتم، واسه رفعش جلوگیری میخوردم، اون دو ماهی که جلوگیری خوردم از درد کمر و دل فکر میکردم دارم میمیرم، قبل و بعدش عادی بودم

من که با جیگر و کباب فراوون اوردوز می کنم! واسه دردش هم ژلوفن می خورم، یه وقتایی که دردم بیشتره ...

عجب باخنده که بدبختی بازفشارمیاد خخخ.ولی خوبه

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
پ اوکی بوده همه چی... آخه من کیست داشتم، واسه رفعش جلوگیری میخوردم، اون دو ماهی که جلوگیری خوردم از ...

نمیدونم والا منکه ادم نشدم ازبس دکتررفتم غیرقرص چیزی نمیدن ونمیکنن

گفتم شاید از این کاچیه یه نتیجه ایی گرفتی... مثلا پریود بدون درد یا اقدام موفق یا هرچی

کاچی هم خوبه گرمه.خاک برسرم توپریودی راستش اصن دهنم بازنمیشه ازبس درددارم نمیتونم چیزی بخورم شوهرم ومامانمم غرمیزنن

گفتم شاید از این کاچیه یه نتیجه ایی گرفتی... مثلا پریود بدون درد یا اقدام موفق یا هرچی

بله همش بوده اصلا درد نداشتم ، پریودام سر ساعت مشخص بود ، هر دو بچمم اولین اقدام باردارشدم

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
بچه هاا یه سوال دارم. شما هم پریود میشید مغزتون کار نمیکنه مخصوصا موقع درس خوندن ؟؟؟ استارتر عزیز م ...

من از چند روز قبلش تا چند روز بعدش کلا مغزم کار نمیکنه، فقط دلم میخواد گیر بدم!

چایی نبات برای من که تا مرز مردن پیش میرم مثل یه معجزست

یادمه دخترخونه بودم ازالانم خیلی بدتربودم انقدرمامانم دارومیداد باورکنین انگارمثل دردزایمان بودهردفعه بدجوربود دیگه دارو...نبودکه بهم بده.خوردم صبح به زور چای نبات وزنجبیل تازه معده دردم بدترشد.من موندم اخه چه ربطی به معده داره این همه معده دردمیگیرم

2706