2726
عنوان

غذاهای دوران پریودی

12262 بازدید | 44 پست

سلام دوستان شمادوران پریودی چی میخورین چکارمیکنین؟من خیلی درددارم وحشتناک به همه جای بدنم فشارمیاد.معده درد،دلدرد،کمردرد،پادردوحشتناک،کلابدن درد برام عذاب وجدانه اخه چیه.کلادلیلش چیه اینطوره؟چی بخوریم

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑

عزیزم دمنوش زعفران 

دمنوش آویشن 

دمنوش دارچین 

دمنوش زنجبیل 

همه اینها رو با نبات فراوان شیرین کن بخور 

کاچی 

مغزیجات 

کره و روغن حیوانی 

عسل و شیره خرما بخور 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی درد ندارم گرمی بخور خرما موز ...

من همیشه پریودیم عذابم میده حتی بیشترموقعاباسرم وامپول خوب شدم..اگه دردنداشتم خوب بود انقدرحرص نمیخوردم وقتی خوب شدم دوباره میخام ماه بعدپریودبشم

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2728

من الان ۶ ساله روز اول پریم اسمون به زمین بیاد باید کاچی درست کنم بخورم ، تمامه ادویه ها هم توش می زنم براش شهدشم جای شکر از نبات استفاده می کنم 

روزی ۵-۶ تا خرما می خوردم ، شکم پهلومو با روغن سیاهدونه می مالم و با کمربند می بندم

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
بچه هاا یه سوال دارم. شما هم پریود میشید مغزتون کار نمیکنه مخصوصا موقع درس خوندن ؟؟؟ استارتر عزیز م ...

من کلاهیجام کارنمیکنه دیگه.مثل مردم انگارخخخ

گرمی بخور کاچی و اینکه گل گلو زبون مثل مسکن میمونه اما شاید یکم شدتش رو بیشتر کنه

نه شدتش نمیخام بیشتربشه

مقوی جات ها رو بخور که معمولا طبعشون گرمه ... حتما برو یه چکاپ بشو

چقدربرم فایده نداره گفتن زایمان میکنی خوب میشی که خوب نشدم

من کلاهیجام کارنمیکنه دیگه.مثل مردم انگارخخخ

واقعااا میگی؟؟ یعنی امتحانتو تو دوران پریودی بد میدادی؟؟ 

من اینجوریم خیلی روم تاثیر بدی گذاشته به قول تو قشنگ انگار یه مرده ام

عزیزم دمنوش زعفران  دمنوش آویشن  دمنوش دارچین  دمنوش زنجبیل  همه اینها رو با ...

دمنوش زعفران که بیشترمیکنه

من که با جیگر و کباب فراوون اوردوز می کنم! واسه دردش هم ژلوفن می خورم، یه وقتایی که دردم بیشتره شیاف دیکلوفناک می ذارم و سرمو فرو می کنم تو پیجهای خنده دار اینستاگرام که تا موقعی که مسکن اثرشو بذاره دردم یادم بره.

2706