2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا من رفتم برا رنگو مش 

ارایشگره میگفت چرا حموم رفتی باید چرب میومدی ....😂

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

خوب ببره بشوره. آرایشگر من واس کوتاهی و شینیون کلا واس همه رو میشورع😲😲 کار هم نداره تازه از حنوم اومده باشی

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
حالا من رفتم برا رنگو مش  ارایشگره میگفت چرا حموم رفتی باید چرب میومدی ....😂

اون یکم کثیف میگن باشه این خیلییییی کثیفه بعد بجز اون اینا برا رنگ نیوندن هر ارایشگر یه مدل شینیون اورده مستر کلاسه مثلا 😷

توش سفیدم داره نقطه نقطه 

ببین یه سوال 

اون وسایل رو میزنه به سر و کله ی اینها 

بعد میشورن یا خییییییر 😭

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
خوب ببره بشوره. آرایشگر من واس کوتاهی و شینیون کلا واس همه رو میشورع😲😲 کار هم نداره تازه از حنوم ا ...

اخه واسه خودش نیس ک اومدن کلاس حتی سشوارم نباید از برا سالن استفاده کنن

ببین یه سوال  اون وسایل رو میزنه به سر و کله ی اینها  بعد میشورن یا خییییییر 😭

فکر نکنم آرایشگاه اونقد تمیز باشن همه وسیله ها مشترکه

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2706