2733
2734

از دست مامانم خیلی ناراحتم .یه همسایع فضول داریم که دلش میخواد واس همه شوهر جور کنه.هر دفعه هم به مادر من میگه یجور رفتار میکنه انگار از خداشه.دیگع نمیدونم باید چیکار کنم خیلی ناراحتم خیلی خواهر من هنوز وقت ازدواجش نیست اونم اینجوری

چند سالشه خواهرت؟؟؟ همیشه از زنایی که دنبال شوهر دادن دخترای مردمن متنفرم  اسمشم میزارن معرفی

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😑😑😑😑😑😑😑😑ازون زنای چادریی چشم کوچیک تپل که بو سیییییر میدن و با یک نگاه میتونن بفهمن دیشب غذا چی خوردی 

کلانتری محل اسمشو می ذارن 

واسه آقایون هم دنبال زن هستن ما هم با همچین معضلی دست و پنجه نرم میکنیم درکتون میکنم

آقا هستم🕵️‍♂️
چند سالشه خواهرت؟؟؟ همیشه از زنایی که دنبال شوهر دادن دخترای مردمن متنفرم  اسمشم میزارن معرفی

20سالشه .بحث سنم نیست خواهر من داره درس میخونه هم کار میکنه میتونه خیلی راحت مستقل شه و کیس مناسب خودشو پیدا کنه نه اینجوری 

20سالشه .بحث سنم نیست خواهر من داره درس میخونه هم کار میکنه میتونه خیلی راحت مستقل شه و کیس مناسب خو ...

به مادر بگید لطفا دخالت نکنید درضمن آبجی باید حرف بزنه ک کسی دخالت نکنه

آقا هستم🕵️‍♂️
بنده خدا قصد بدي نداره كارخير ميخواد كنه  حالا اگه ازاين ادما دورت نبود تايپك ميزدي چرا اين دخ ...

اتفاقا من از اون ادما نیستم خاستگار نداره که نداره این همه زن مستقل موفق مجرد .ادم شوهر نکنه نمیمیره.کار خیرشو ببره برای کسی که مشتاقه این سبک ازدواجه

2738
20سالشه .بحث سنم نیست خواهر من داره درس میخونه هم کار میکنه میتونه خیلی راحت مستقل شه و کیس مناسب خو ...

مثل من که 23 سالمه دارم کار میکنمو درس میخونم اونوقت کلانتر محل هر هفته یکیو میاره دم خونمون  هی میگه دخترم الان بر و رو داری نزار سنت بگذره انگار نونمو اون میده

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
اتفاقا من از اون ادما نیستم خاستگار نداره که نداره این همه زن مستقل موفق مجرد .ادم شوهر نکنه نمیمیره ...

خوش به حال خواهرت که یه خواهر دلسوزی مثل شما داره   

به مادر بگید لطفا دخالت نکنید درضمن آبجی باید حرف بزنه ک کسی دخالت نکنه

اتفاقا الان همینو بهش گفتم که من بگم به مامان میگه به تو ربطی نداره خودت یبار محکم بگو نه میگه گفتم هزار بار ولی مادرم طرز فکرش قدیمیه

نه بابا .به قول خودش خیلی ابدیته ولی فقط خیلی فضوله سرش تو کیون همه هست

😤😤😤😤خداییش از شر نمیترسن؟آمدیم و ازدواج نا موفق بود 

از رو هم نمیرن سنگ پا قزوین ن

آقا هستم🕵️‍♂️
2706