2737
2734

من و نامزدم هفته ای دو بار همو میبینیم. روز اول بهم گفت دوستم میگه به نامزدت بگو منو با یکی از دوستاش آشنا کنه ! منم گفتم من دوستام همه ازدواج کردن ( کلا دوس ندارم از این کارا کنم ) 

حالا این دوستش از اون موقع با من لج شده و اذیت میکنه 

دیشب قرار بود نامزدمو ببینم بریم بیرون . قبلش با دوستش رفتن باشگاه ، نگو توی باشگاه کیف پولشو  برداشتن که مجبور شه قرارشو با من کنسل کنه . 

کلا خیلی بی شخصیت و پرو هستن ،    

خدا رو شکر نامزدم با اینکه همه ی پولو کارت و گواهی نامش توی اون کیف بود ولی بازم کنسل نکرد و اومد دنبالم

خیلی حرصم گرفته از این رفتارشون . چیکار کنم به نظرتون ؟ اخه دفعه اولشون نیست توی این یه سال و نیم خیلی اذیت کردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم زمان میبره تا کاملا به وضعیت الان نامزدت عادت کنن. بالاخره قبول می کنن که ایشون مسئولیتهای جدید داره و نمی تونه با اونا زیاد وقت بگذرونه. نامزدت باید حد و حدود مشخص کنه و مسائل مربوط به شما رو مخصوصا به شوخی جلوی اونا مطرح نکنه تا اونا خودشون رو جمع و جور کنن. 

به نظرم زمان میبره تا کاملا به وضعیت الان نامزدت عادت کنن. بالاخره قبول می کنن که ایشون مسئولیتهای ج ...

من از نامزدم ناراحتم که بعد از یه سال اینقدر اذیتمون کردن ولی بازم باهاشون خوبه . من هیچ وقت نگفتم رابطتو باهاشون قطع کن ولی دیگه خسته شدم از رفتارای خاله زنکیشون