2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بیشتر تهدید به تنبیه میکنم ولی خسته شدم دیگه

تهدید ک فایده نداره

دایره تنبیه می دانید چیه؟

ازون هم استفاده کنید خوبه 

البته به سنش بستگی داره 

درضمن مداوم و سرسخت بودن کارتون باید بذاره بچه خسته بشه و تسلیم 

میگن در برابر بچه هیچ وقت تسلیم نشو 

زن داداش بنده ده بار بچه و میبرد سر تخت دو ساعت گریه هم تحمل میکرد که دخترش الان ساعت ۹شب میخوابه

پسراش که ادب شدن 

آقا هستم🕵️‍♂️
تهدید ک فایده نداره دایره تنبیه می دانید چیه؟ ازون هم استفاده کنید خوبه  البته به سنش بستگی ...

بهش گفتم اگه تا ۸و نیم ننویسه دیگه اجازه نداره بنویسه ولی فایده نداره.حتی گفنم در باسنش میزنم بازم بی فایدس البته هیچ وقت نزدم.همش دعواش کردم

خدا جون دوستت دارم
بهش گفتم اگه تا ۸و نیم ننویسه دیگه اجازه نداره بنویسه ولی فایده نداره.حتی گفنم در باسنش میزنم بازم ب ...

چند سالش هست؟پسر یا دختر؟

"دایره تنبیه" اگه انجام بدین واسش خوبه 

آقا هستم🕵️‍♂️
۹سال دختر

دختررررره؟

دایره تنبیه بذارید واسش 

یه گوشه صندلی بذارید هروقت تکلیف و ننوشت بنشانید سر صندلی گوشه ی اتاق اجازه نداره بلند شه اگه بلند شد باز بلندش کنید بنشونید سر صندلی هرچقدر ادامه داد محکم و قاطع بهش بگید بشین

چون سن بزرگتر هست مقاومت هم بیشتر 

ساعت تبیه و یکساعت بذارید سر صندلی بشینه 

به سر صدا و جیغ و داد ش هم اهمیت ندید اما نذارید بلند بشه یا دست به وسیله ای بزنه 

قبلش هم بهش بگید این یک ساعت با خودت فکر کن و وقتی تموم شد باید معذرتخواهیی کنی و قول بدی مشق هاتو سر موقع بنویسی 

بعد یک ساعت ک سراغش رفتید توچشاش نگاه کنید و ازش بخواید که معذرت خواهی کنه و قول بده بذارید جمله هاشو کامل بگه و به مسخره نگیره اگه با خنده حرف زد بهش بگید یکبار دیگه درست حرف تو تکرار کن 

این کارو انجام بدین دو تا سه بار فقط طول می کشه دیگه میفهمه سر موقع کارهاش و کنه 

واقعا نتیجه داشته با بچه داداشم البته واسه بزرگتر بهش می گفتن یه متن معذرت خواهی بنویس و بخون الان بچه هاشون واقعا به حرف هستن و هدف دار تو زندگی با اینکه پسراش ۷ و۱۱

دخترشون ک هیچ ساعت ۹خواب😅😅😅

آقا هستم🕵️‍♂️