2726
عنوان

سلام بر سحر خیزان . و جغدان شب.

406 بازدید | 73 پست

کیا شیفت شبشون تمام شده و میخوان برن بخوابن و کیا تازه شیف روزشون شروع شده😂😂😂😂

من خودم  به شخصه از دیشب بیدارم چون خونه ی خودم نیستم و من شب اول که تو خونه ی خودم نباشم خوابم نمیبره و تا صبح بیدار میمونم. 

مامانم صد دفعه بیدار شد و هی بهم گفت لیلا بگیر بخواب. تا صبح بیدار نمون به این چشمهات رحم کن. 

بخدا شوهر خوبی گیرت اومده که هیچی بهت نمیگه😃 اگه ازت شکایت کرد من حرفی نمیزنم ازت دفاع نمیکنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

۲ خوابیدم

۶ پاشدم برای نماز

دیگه خوابم نمیبره

گفتم یه ورزشی بکنم سر صبحی😃

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تازه میخوام بخوابم😁✋ دوست پسر قبلیم رفته کانادا میگه تو خوابت رو با اینجا تنظیم کردی🤣🤣

😂 خسته نباشی دلاور. خدا قوت

ریست فکتوری کنی حله خواهر😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من بیدار شدم رفتم پائین پیش مادرم یه صبونه مشتی زدم اومدم دوباره دراز کشیدم😊

به به. ای ول. آفرین به تو آفرین به مامان خوشگل تو که سحر خیز هستین. 

من تازه شبفتم شرو شده

پیشاپیش بهت خسته نباشید میگم خانم سحر خیز آفرین به تو 

2706