2726
عنوان

باردارم و بیدارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم باردارم و ماه اخر

معده درد و سوزش سر دل و دنده درد داغونم كرده

دل ضعفه گرفتم از گشنگي ولي چيزيم نميتونم بخورم

واقعا سخته

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
2728
منم باردارم و ماه اخر معده درد و سوزش سر دل و دنده درد داغونم كرده دل ضعفه گرفتم از گشنگي ولي چيزي ...

تقریبا  مث همیم، منم همه این علایمو دارم ب اضافه سرماخوردگی

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

منم پیاده روی بودم😐

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
منم بیدارم چون داشتم بچه ی دو دوزمو شیر میدادم😍😍😍😎😎😃

عزیزم شما از همون اول شیر داشتی؟من فوبیای اینو دارم شیر نداشته باشم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

منم بیدارم چون حس  سنگینی دارم هر طرف میخابم خوابم نمیبره،  بدنمم میخاره.  یه پشه هم از دیشب پدرمو درآورده،  همسرمم نیست آومدم خونه مامانم، با اینکه تو اتاق دوران مجردی م هستم و رو تخت خودم اما باز خوابم نمیبره،  سخت شده خوابیدن

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم

من باردارم.ولی از صبح مثل جغد بیدارم .مشکل دستشویی دارم مهمونا داخل پذیرایی خوابیدن راحت نیستم 😅

خدا رو دوست دارم چون دنیامو از اون دارم 😍دوست دارم خدا واسه همه چیز😘
2706