2703
2553
عنوان

چرا هر جا میرم میپرسن اسم بچه ات چیه میگم زینب میگن...

| مشاهده متن کامل بحث + 8689 بازدید | 192 پست
منم قراره اسم پسرمو بذارم علی ولی از الان خیلیااا مسخره میکنن ک کاش نذاری بچت تو سری خور میشه از دوس ...

😢😳😳😳😳😳

خیلی از اسمای مذهبی رو دوست ندارم ولی اخه علی???? 

علی چرا باید مسخره بشه به این قشنگی و خوش اوایی? خداییش راجع به علی هم این حرفو زدن بهتون?

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کاری به حرف دیگران ندارم

اما چون دبیر هستم خیلی میبینم که دخترهای دبیرستانی که اسم های مذهبی دارن خودشون اسمشون رو عوض میکنن یعنی به دوست هاشون میگن اسمم رو به جایه این یه چیز دیگه صدا کنید حتی به ما معلم ها هم میگن ولی مادرهاشون که میان میبینیم دو اسمه نیستن خود بچه ها بزرگ که میشن حساس میشن من خودم هم هیچ وقت کشی به خاطر اسم چیزی بهم نگفت ولی اسمم رو هیچ وقت دوست نداشتم

عزیزم هد اسممی ی روزی قدیمی میشه مثلا اقدس زمان خودش خیلی شاخ بوده ولی الان چیی ولی اسم اهل بیت ب هی ...

کسی اسمش رو مسخره نکرده و اتفاقا همه بهش میگن قشنگه ولی خودش الان میگه من اسم جدید دوس داشتم چرا این اسم رو واسم انتخاب کردین

2720
دقیقا حرف من همینه سلامت بچه به یکسان بودن شرایطش با بقیه است

والا منم اسمم نسبت ب دوستای اون موقعم.خیلی مذهبی بود اصلا توی روحیم تاثیر نذاشت چون فامیل خونوادمم همیشه میگقتن اسمت بهترینه اسمه و برعکس دوستش داشتم 

عزیزم درسته اون ها بیشعورن که مسخره میکنن اما ما به عنوان پدر مادر موظف هستیم تلاش کنیم برای کمتر اس ...

جامعه داره ب سمتی میره ک اخلاقیات کمرنگ شدن 

همیشه باید برای چیزای خوب جنگید 

حتی شده یه اسم 💜

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
درسته، اما بچه درک و توانایی این حجم از فهم رو نداره

چطور درک و حجم از فهم.رو درباره اینکه چه تسمی بهتره داره اینکه اسمش تو جامعه اش تکراریه یا ن رو داره اینکه بگی اسمت قشنگه اسم دوستاتم قشنگه رو نداره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714
بله پس بهتره قبل از ورود بچه مون به جامعه این امادگی رو براش فراهم کنیم ک هر کسی هر اسمی داره زیباست ...

عزیزم اسم مذهبی 1400ساله که قدیمی نشده و نمیشه

و اسم غیرمذهبی هم ادم رو بچه ش بذاره ک معنی خوبی بده چه اشکالی داره

اما هیچ وقت از انتخابت پشیمون نشو بهترین اسم رو گذاشتی برا دخترت 😍

عزیزم هد اسممی ی روزی قدیمی میشه مثلا اقدس زمان خودش خیلی شاخ بوده ولی الان چیی ولی اسم اهل بیت ب هی ...

چرا اسم ائمه قدیمی نمیشه

واقعا برام سوال شد ?

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
من کاری به حرف دیگران ندارم اما چون دبیر هستم خیلی میبینم که دخترهای دبیرستانی که اسم های مذهبی دار ...

اسم تون چیه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
عزیزم اسم مذهبی 1400ساله که قدیمی نشده و نمیشه و اسم غیرمذهبی هم ادم رو بچه ش بذاره ک معنی خوبی بده ...

مرسی فدات شم

چرا اسم ائمه قدیمی نمیشه واقعا برام سوال شد ?

بخاطر محتوا و معنای زیباشون 

یاد اور ایین و مذهبمون هست 

و عشــق ب اهل بیت 💜

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2706