2726
عنوان

چرا هر جا میرم میپرسن اسم بچه ات چیه میگم زینب میگن...

| مشاهده متن کامل بحث + 8716 بازدید | 192 پست
😐😐😐 خو نمیشه که هر کشوری زبان مخصوص ب خودشون رو دارن مثلا همه بدارن جک اسم پسراشونو ک مشخص نشه از ...

اگه یک تحقیق بکنین میبینین دوست های خارج از کشور اسم های بین المللی میذارن برای بچه هاشون نه جک، خیلی از اسم ها بین المللی هست، چون مهمه که تلفظ اسم و خود اسم اشنا و با محیط همخوانی داشته باشه، سلامت روانی بچه بسیار مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه قراره هرکی اسمش مذهبی نباشه شرمنده بشه؟اصل کار اعمال آدمه وگرنه صدام هم اسمش حسین بود

مقصودش اونهایی بود که اسامی مذهبی رو مسخره می کنن عزیزم

نه کلا هرکس اسم غیر مذهبی داره

اعمال انسانها ربطی به اسم نداره

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2728
دقیقا بعضیا فکر میکنن دیگه اسم مذهبی بزارن دین ایمانشون کامل میشه

دقیقا خیلیا همین فکرو نمیکنن اعمال انسانها به اسم شون نیست 

مهم شعور داشتن انسانه چه اسم مذهبی داشته باشه چه نداشتهباشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

نامدار باشه ان شاالله به آبروی صاحب نامش

عزیزم پسر منم اسمش آقا محمد حسن هستش و همیشه سعی میکنم اسم مبارکشو کامل و همراه با عنوان آقا صدا کنم ، به هیچ احدی هم اجازه نمیدم اسمشو بشکنه و حتی فقط محمد خالی صداش کنه

خودت که روی روان بچت تسلط داشته باشی به مرور میفهمه که چه لطفی بهش کردی که اسم اسطوره ای رو براش انتخاب کردی با وجود همه آدمایی که حرف مفتشون تمومی نداره

اگه یک تحقیق بکنین میبینین دوست های خارج از کشور اسم های بین المللی میذارن برای بچه هاشون نه جک، خیل ...

سلامت روانی مهمه براهمینم اسمای خوب برا بچه هامون میداریم دیگه

اسم ائمه یابزرگان رو میذاریم 

منم حتما مذهبی میخوام بذارم انشاءالله.نگران نباش عزیزم الان ۱۴۰۰ ساله مردم دارن اسم مذهبی میذارن اصلا هم قدیمی نشده.بنظر من این بده که وقتی میگی اسم بچم فلانه میپرسن دختره یا پسر؟صاحب اسمش نگهدارش باشه

عالم دنیا میگن اسمش حسین بوده اینو دیگه از کجا درآوردی حالا اگه باباشم اسمش حسین بوده بچه خوبی تربیت ...

عزیزم دعوا داریا اسم باباش حسینه اسم خودش صدامه صدام حسین میگفتن چون عربا رسم دارن بعد اسم خودشون اسم پدرو بگن چون فامیلی ندارن 

کلا کاش یاد میگرفتیم و یا  میدادیم به بچه هامون گه اسم کسیو مسخره نکنن چه مذهبی چه غیر مذهبی.من خیلی دیدم که اسمای امروزیو آدم بزرگا تغییرش میدن و بد صدا میکنن.خب بچه ها هم یاد میگیرن تکرار میکنن.

عزیزم دعوا داریا اسم باباش حسینه اسم خودش صدامه صدام حسین میگفتن چون عربا رسم دارن بعد اسم خودشون اس ...

من با شما دعوا ندارم ولی ناراحت میشم بعضیا خوب و بد انسان ها رو از روی اسم قضاوت میکنن

2706