2737
2734
عنوان

شیرازیا لطفا لطفا کمک

122 بازدید | 14 پست

سلام دوستان

متخصص اطفال خوب که خوره دارو دادن"نباشه" می شناسید؟  

ما اومدیم شیراز مسافرت

پسر هفت ماهه ام سرماخورده و خیلی طولانی شده مدتش   

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
سلام،الان،،توهرشهری باشین فقط باید بریددرمانگاه

مهمه برام پیش چه دکتری برم

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون تعطیله،،متخصص نیست،،،مطب هم بازنیست

آهان از اون لحاظ

یعنی توی بیمارستان ها هم متخصص ها نمی شینند؟

بیمارستان نمازی نبرید بچه رو. خوب نیست

چطور 

بیمارستان‌نمازی که خیلی اسم در کرده

آهان از اون لحاظ یعنی توی بیمارستان ها هم متخصص ها نمی شینند؟

اوناهم شیفتن چرا پیدامیشه،،،خودتون دقت کنین رفتین بپرسیددکتراش چجورن،،،دکتروارداصلا ازمعاینه کردنش مشخصه

خداحافظ.....🙌🙌
2738
چطور  بیمارستان‌نمازی که خیلی اسم در کرده

ما رفتیم از خوابگاه واسه سرماخوردگی دقیقا کلی دارو انداختن تو پاچمون 

و دکتر اصلا گلوهام و تنفس و چک نکرد 

گفت دارو میگویم برو بگیر گفتم چک نمی کنید گفت سرما خوردی حاد نیست از صدات معلومه

فرداش حالم با تب و لرز خراب شد دوستام بردنم درمانگاه خصوصی دکتر گفت ویروس آزمایش هم گرفت که کلا داروها متفاوت بودن و الان ۴روز ک حالم خوب شده   

آقا هستم🕵️‍♂️
ما رفتیم از خوابگاه واسه سرماخوردگی دقیقا کلی دارو انداختن تو پاچمون  و دکتر اصلا گلوهام و تنف ...

ای وای  فالگیرم دیگه یه چیز میزی رو بررسی می کنه ...اینا دیگه کی اند

ممنون عزیزجان  

فقط برین بیمارستان کودکان

همین کارو می کنم 

ممنونم

بیمارستان مادر و کودک غدیر ورودی دروازه شیراز ببرش. تو تعطیلات مطب ها تعطیله

ممنون

چشم ان شاء الله

2706