2726
عنوان

ینی من با این افسردگی به سن بابای ۴۰ میرسم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 85 پست
درشم ببند. والا

خانم به اصطلاح محترم تو کاری که به شما ربط ندازه دخالت نکن و حرف بیخود نزن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
ببین پروپانول واسه تپش قلبه والپر واسه سردرد . بوسپیراکس واسه استرس 

من شبا از تپش قلب شدید و نفس تنگی میپریدم از خواب و حس خفگی داشتم دکتر قلب و اکو و .... همشون گفتن فقط استرس بعدم اون قرصا رو دادن فقط که چی بخور و بیخیال شو مگه میشه بدون درمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شبا از تپش قلب شدید و نفس تنگی میپریدم از خواب و حس خفگی داشتم دکتر قلب و اکو و .... همشون گفتن ف ...

شماتو یه تاپیک دیگه نگفتی مشاورم به من هنر زنانگی یاد داد!!!خیلی تابلو داری تبلیغ خودتو میکنی!تو چند تا تاپیک دیگه هم دیدمت!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2728
شماتو یه تاپیک دیگه نگفتی مشاورم به من هنر زنانگی یاد داد!!!خیلی تابلو داری تبلیغ خودتو میکنی!تو چند ...

مشاورم به من زندگی کردنو یاد داد کلا منو کوبید از نو ساخت فکر کردین زنی که زنانگی و فردیت نداشته باشه میتونه از افسردگی نجات پیدا کنه.بهم اعتماد بنفس یاد داد.بهم دوس داشتن خودمو یاد داد.بهم یاد داد چجوری به استرسام غلبه کنم بهم یاد داد غم و حسرت کودکیمو چجوری کمرنگ کنم.شما میدونی روان درمانی چیه؟پس اول برو مطالعه کن بعد بیا قضاوت کن

مشاورم به من زندگی کردنو یاد داد کلا منو کوبید از نو ساخت فکر کردین زنی که زنانگی و فردیت نداشته باش ...

اره عزیزم خوب میدونم روان درمانی چیه ایدی شما رو هم خوب یادمه که میای تبلیغ یه مشاور ناشناس و اینترنتی رو میکنی که مشخصه خودتی و هنوز مدرکم نداری چه برسه به شماره نظام!حداقل درست و صادقانه تبلیغ کن نه اینکه بیای واسه مریض درمانده دروغ ببافی!

شماتو یه تاپیک دیگه نگفتی مشاورم به من هنر زنانگی یاد داد!!!خیلی تابلو داری تبلیغ خودتو میکنی!تو چند ...

تبلیغ خودموو ؟؟؟؟ کاش من یک سر سوزن بلد بودم به آدمها بصورت تخصصی کمک کنم با افتخار از خودم تبلیغ میکردم چرا پنهانی

تبلیغ خودموو ؟؟؟؟ کاش من یک سر سوزن بلد بودم به آدمها بصورت تخصصی کمک کنم با افتخار از خودم تبلیغ می ...

نه شما دلسوز مردمی راه میافتی تو همه تاپیکا از مشاورت تعریف میکنی و شمارشو میدی!از مشاور بودن فقط اعتماد به نفسشو فعلا داری!  

اره عزیزم خوب میدونم روان درمانی چیه ایدی شما رو هم خوب یادمه که میای تبلیغ یه مشاور ناشناس و اینترن ...

من دانشجویم عزیزم محض اطلاعتون‌.از روان درمانی مطلع بودین میدونستین تمام ابعاد شخصیتو در بر میگیره یک جا از تجربه زنانه رفتار کردنم گفتم اینجا از افسردگی هنوزم هر جا بشه از تجربم میگم مهم نیست قضاوت امثال شما واسم مهم اینه حتی یک نفر شعور اینو پیدا کنه از روانشناس کمک بگیره واسه درمانش.پست منو از اول بخونی بیان تجربه بود چکار به تبلیغ داشتم

نه شما دلسوز مردمی راه میافتی تو همه تاپیکا از مشاورت تعریف میکنی و شمارشو میدی!از مشاور بودن فقط اع ...

هر کسی شمارشو بخواد با افتخار تمام بهش معرفی میکنم حسادت خداروشکر توی وجودم نیست وقتی خودم نتیجه دیدم کل دنیا رو هم برم از مشاورم تعریف میکنم چون ایشونم خانمه باید بهش حسادت کنم یا بخیل باشم بقیه ازش کمک نگیرن من ازشون اجازه دارم که اگر کسی خواست شمارشونو بدم الان اینجا کسی خواست آیا ؟؟؟من شماره دادم؟؟؟لطفا همه رو به ذات خودتون فرض نکنین

هر کسی شمارشو بخواد با افتخار تمام بهش معرفی میکنم حسادت خداروشکر توی وجودم نیست وقتی خودم نتیجه دید ...

ببین من کاربریتو یادمه این حرفا رو بزار به اون کاربرای ساده ای بزن که قراره گول هزینه کم رو بخورن و خودشونو بسپارن به دست ادم بی سواد و بی مدرک!!!حرف حسادت و اینارو هم نزن که ادم خنده اش میگیره وظیفه منه از این به بعد هر جا ببینم تبلیغ میکنی واسه بقیه شفاف سازی کنم کاری که قبلا هم کردم و شما ماشالله از رو نرفتی!این دفعه هم اسکرین شات میگیرم که ادامه پیدا کرد به نی نی یار بگم!دیگه هر چی بیشتر از مشاورت تعریف کنی بیشتر خودتو تابلو میکنی 

ببین من کاربریتو یادمه این حرفا رو بزار به اون کاربرای ساده ای بزن که قراره گول هزینه کم رو بخورن و ...

چقدر خوشحالم که یک نفر توی جهان من با اطمینان میگه من روانشناسم.خدایا شکرت که ایشون از من مطئن تره توی این دنیا😂😂😂😂😂😂😂یادت نره دوستم گزارش بزنی حتما خیلی وقته دنبال لغو کاربریمم حال تاپیک زدن ندارم آخه میدونی چیه یکی از گوشزدای مشاورم این بود که توی موقعیتی قرار نگیرم که حسم منفی شه البته باز اگر نگی تبلیغه😂 اینجام که خداروشکر پر از حس منفی پر از کینه و حسادت و خشم و بدتر از همه بدبینییییییییی

2706