2726
عنوان

ینی من با این افسردگی به سن بابای ۴۰ میرسم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی ادم افسرده میشه که امید و هدفشو از دست میده . یهو ممکنه از فردا غیب شه . هدف های کوچک بزار واسه ...

ببین منکه قرص نمیخورم شبا ت خواب زجر میکشم زجراااااا جیغ میزنم یاد اتفاقای گذشته می افتم داد میزنم هیچی ب هیچی

2728
من دقیقا همسن تو‌که بودم قرص میخوردم چون طلاق گرفته بودم و افسردگی داشتم  اما روند درمانمو مثل ...

چه پست امیدوار کننده ای بود 😍😍

قبل باز کردن دهنمون به بول شتی که قراره ازش خارج بشه فکر کنیم 🤡
.فعلا که قاشق نشسته تویی با اون خنده های بی وقتت. انگار اومده تو تاپیک جوک

حالت خوبه شما؟

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
خوشبحالت روان شناس پول ندارم برم ‌. روان شناس خوبم پیدا نمیکنم 

روانشناس خودم تلفنی هم مشاوره میده نرخاشم آنچنان بالا نیس من پارسال شروع کردم دقیقا مهر بود فصل پاییز کلا افسردم میکرد همیشه پر از غم یادآور کودکی پر غصه

ببین منکه قرص نمیخورم شبا ت خواب زجر میکشم زجراااااا جیغ میزنم یاد اتفاقای گذشته می افتم داد میزنم ه ...

دوستم مشکلت انگار خیلی حاده😕 یه حوری پول جور کن حتما مشاور برو. اون کارت که تو بهزیستی قرار بود بری چی شد؟

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
همیشه هم اینطوری نیست ولی اینه که شما گفتی هم میتونه عاملش باشه

ی چیزی هست همیشه خوب فکر کن . ی موقع تو کودکی ادمه هی بهش گفتن تو بدی و نمیتونی و فلانی و... ی موقع بخاطر عصبانیت از ی نفره ... 

2706