2726
عنوان

ینی من با این افسردگی به سن بابای ۴۰ میرسم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 85 پست

من دقیقا همسن تو‌که بودم قرص میخوردم چون طلاق گرفته بودم و افسردگی داشتم 

اما روند درمانمو مثل روند درمان هر ببماری دیگه ای میدونستم و همیشه با خودم تکرار  میکردم که من دارو میخورم و رواندرمانی میشم پس یه روزی خوب میشم 

و هر وقت حمله های غم و ناراحتی پیش میومد میگفتم اینبار یه ذره کمرنگ تر از دفعه پیش بود 

خلاصه .. الان دقیقا چهل سالمه خیلیم شاد و‌شنگولم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سیتالوپرام  بوسپیراکس پروپانول یکی دیگه ک نمیدونم اسمش چیه

دکتر برات تجویز کرده یا سرخود میخوری؟ سیتالوپزام که بیشتر واسه استرسه

منم چندسال پیش سرترالین خوردم عوارض کمتری داره

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

وقتی ادم افسرده میشه که امید و هدفشو از دست میده . یهو ممکنه از فردا غیب شه . هدف های کوچک بزار واسه خودت خوب میشی بهتر از قرص . هدف های ی ماه کوتاه و سبک . کم کم سنگین کن . درگیر زندگی شو . افسردگی من گذروندم اینجوری

ب پا غش نکنی از خنده. چیز خنده داری دیدی اینجا؟ بگو ما هم بخندیم

مگه با شما بودم؟؟؟ 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
من دقیقا همسن تو‌که بودم قرص میخوردم چون طلاق گرفته بودم و افسردگی داشتم  اما روند درمانمو مثل ...

😢😢😢 اخه من الان ۶ ماهه قرص میخورم هیچ فرقی نکردم تا ی شب نخورم مریض میشم

واسه منم توی بچگی بود روانشناس خوب پیدا کردم واسم حلش کرد حل که میگم نه اینکه بیاد مشکلو حل کنه با ی ...

خوشبحالت روان شناس پول ندارم برم ‌. روان شناس خوبم پیدا نمیکنم 

متاسفم واست

واسه خودتون متاسف باشین وقتی نمیدونی قضیه چیه عین قاشق نشسته میپرین وسط بحث

2706