1464
1411
عنوان

ینی من با این افسردگی به سن بابای ۴۰ میرسم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 85 پست

وقتی ادم افسرده میشه که امید و هدفشو از دست میده . یهو ممکنه از فردا غیب شه . هدف های کوچک بزار واسه خودت خوب میشی بهتر از قرص . هدف های ی ماه کوتاه و سبک . کم کم سنگین کن . درگیر زندگی شو . افسردگی من گذروندم اینجوری

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1473
من دقیقا همسن تو‌که بودم قرص میخوردم چون طلاق گرفته بودم و افسردگی داشتم  اما روند درمانمو مثل ...

😢😢😢 اخه من الان ۶ ماهه قرص میخورم هیچ فرقی نکردم تا ی شب نخورم مریض میشم

واسه منم توی بچگی بود روانشناس خوب پیدا کردم واسم حلش کرد حل که میگم نه اینکه بیاد مشکلو حل کنه با ی ...

خوشبحالت روان شناس پول ندارم برم ‌. روان شناس خوبم پیدا نمیکنم 

1334
وقتی ادم افسرده میشه که امید و هدفشو از دست میده . یهو ممکنه از فردا غیب شه . هدف های کوچک بزار واسه ...

ببین منکه قرص نمیخورم شبا ت خواب زجر میکشم زجراااااا جیغ میزنم یاد اتفاقای گذشته می افتم داد میزنم هیچی ب هیچی

1474
هر کی افسرده میشه ی دلیلی داره . برو سراغ دلیل . مثال یکی چاق شده بخاطر ظاهرش افسرده است هر چی قرص ب ...

همیشه هم اینطوری نیست

ولی اینه که شما گفتی هم میتونه عاملش باشه

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دقیقا همسن تو‌که بودم قرص میخوردم چون طلاق گرفته بودم و افسردگی داشتم  اما روند درمانمو مثل ...

چه پست امیدوار کننده ای بود 😍😍

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀
خوشبحالت روان شناس پول ندارم برم ‌. روان شناس خوبم پیدا نمیکنم 

روانشناس خودم تلفنی هم مشاوره میده نرخاشم آنچنان بالا نیس من پارسال شروع کردم دقیقا مهر بود فصل پاییز کلا افسردم میکرد همیشه پر از غم یادآور کودکی پر غصه

1331