2410
2553
عنوان

به نظرتون بگم بهش

126 بازدید | 14 پست

دوستان من باردارم و زیاد ویار و تهوع دارم و دکتر گفته استراحت کن فردا صبح شوهرم میخواهد با دوستش که من دوست ندارم بره بیرون تازگیها با اون دوستش بیشتر وقت میگذرونه و من وقتی میگم نرو دعوای شدید میکنه ولی حالم خوب نیست تو این شرایط از من خجالت نمیکشه و میگه شنبه هم میخم برم یجای دیگه قبلا اصلا اینطور نبود میخوام صبح به دروغ بگم لکه بینی داشتم میدونم میره ولی میخوام لاقل عذاب وجدان بگیره نظرتون چیه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بگو تو رو ببره بیرون

دعوا مبکنه اونوقت یه ماهه اخلاقش یجور شده وقتی با این دوستش حرف میزنه خوب نیست رفتارش البته قبلها اصلا نمیدید دو هفته یبار الان بیشتر شده دیدارش 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2714
وقتی میدونی درهرصورت میره بگی فقط خودت روبیشترنارحت میکنی ک بااینکه گفتم امابازم رفت

میخام ناراحت بشه میدونم میره ولی خوب میخام نگرانم بشه 

نمیتونی پای این رفیقشو ببری از زندگیت  مثلا از طریق پدرش مادرش

قبلا نبود نمیدونم هر وقت تعطیلی میشه ایشون پیدا میشه 

استارتر عزیز

مشخصه که سن پایینی داری عزیزم

با وجود همچین همسری خیلی زود اقدام به بارداری کردی

عزیز دلم حتما با یه مشاور مشورت کن

با این راهکارهایی که تو این سایت میارن نمی تونی مشکل و ریشه ای درست کنی

استارتر عزیز مشخصه که سن پایینی داری عزیزم با وجود همچین همسری خیلی زود اقدام به بارداری کردی عزی ...

نه عزیزم ۲۶ سال دارم شوهرم رو خیلی دوست دارم خیلی خوبه یا شاید بگم بود یه ماهه تقریبا این دوستش پر رنگتر شده و من حساستر چند وقته دعوا داریم سر این دوستش احساس میکنم ازم سرد شده کاش ماشین نمیخریدیم موندم چیکار کنم 

نه عزیزم ۲۶ سال دارم شوهرم رو خیلی دوست دارم خیلی خوبه یا شاید بگم بود یه ماهه تقریبا این دوستش پر ر ...

عزیزم سعی کن بهش خیلی محبت کنی .سرشو تو خونه گرم کنی از در زنانه وارد بشی.هر کاری کنی که با دوستش نباشه.خدا خودش همه چی رو درست میکنه.مراقب نی نی خیلی باش

عزیزم سعی کن بهش خیلی محبت کنی .سرشو تو خونه گرم کنی از در زنانه وارد بشی.هر کاری کنی که با دوستش نب ...

مرسی گلم باشه فدات

میخام ناراحت بشه میدونم میره ولی خوب میخام نگرانم بشه 

بعدا مثل خیلیا خوش گذرونیش رو رفته ولی منت میزاره ک همش دلم پیشت بود نگرانت بودم ببخشیدا ولی نگرانیش ب چ دردت میخوره دردی ازدردت دوا نمیکنه که

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706