2703
2553
عنوان

با پسری یک ماهه تو اینستا اشنا شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال عزیزم یه ماه دیگه از سرت پریده.راهش اینه هر چی داشتی حذف .عکس چت پیام فالو ..تهش بلاک و خلاص.خیلی راحت از ذهنت میپره .من طول دوران مجردیم هر وقت شرایطی پیش میومد سریع در نطفه خفه میکردم😜😜چون به عاقبتش مطمین نبودم.البته دوره ما اینقد ارتباط آسون نبود بیشتر دانشگاه پیش میومد  ولی تا جایی که می‌شد  فضا رو عوض میکردم تا درگیر هیچ محبتی نشم . دخترا زودتر گیر میفتن.عشق بسته به اصل بودنش یاد و خاطرش میمونه شاید سالها.ولی دوستی اینجوری از نوع اینستایی و مد این دوره (اجتماعی) خیالت تخت تو فضا رو عوض کن اون فکر یه ماهه پریده.از منم به شما گفتن این محبتها هیچ تضمینی در عاقبتش نیست پس حیف نیست مغز و قلب نازنینت رو درگیر هیچ کنی.ایشالا به یه عشق حقیقی و ناب برسی ولی مطمینم توی اینستا پیدا نمیشه.موفق باشی

2720
حالا چجوری فراموشش کنم چون عشق اولمه میگن عشق اول فراموش نمیشه منم فوق العاده احساساتی....

گفتم که عزیز عشق بسته به اصل بودنش میمونه. این نوع محبت و احساس اصلا اسمش عشق نیست. شما یه کسی رو هر روز احوالش رو بپرس و درگیرش باش خود به خود وابسته میشی حالا جنس مخالف هم باشه و اونم  تو سن شما قطعا جذابیت بیشتری داره.ولی فقط جذابیته تهش هیییییچ . بهت قول میدم یه سال دیگه بیای همینجا رو بخونی خودت خندت می‌گیرد میگم یک سال بزای اینکه بزرگ‌تر شدی.و الا این نوع احساس زود میپره

2714

خوب اولش گفته دوست اجتماعی حالا سنشم کمه لابد تازه یادگرفته دوست اجتماعی .زیادنیست اشناشدید زودی میگذره سعی کن پیام ندی زودترتمومش کن 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

چرا اینجوری میکنین بابا نمیتونین دوست معمولی بمونین؟

همیشه باید همه جا عاشق بشین؟داغونی ایران بخاطر همین چیزاس کامنتارو ببین واقعا سطحی فکر میکنیم شاید جدا موقعیت ازدواج و رابطه نداره (به هر دلیلی که ما نمیدونیم و نباید قضاوتش کنیم و البته نباید بهشم توهین کنیم)خواسته باهات دوست معمولی باشه خودت بزرگش کردی و اونم گناهی نداره یکم عزت نفسسسس خواهر عهههه😤

اگه از اول میگفت رابطه جدی میخوام و پس میکشید میشد باز محاکمش کرد ولی الان چی؟!