1464
1459
عنوان

با پسری یک ماهه تو اینستا اشنا شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 42 پست
منم مدت ها بود ندیده بودم 😂😃البته قبلا هم اینجوری داشتم 😐 مرد ریلکس کمی مغرور و بداخلاق اما با وج ...

حالا چجوری فراموشش کنم چون عشق اولمه میگن عشق اول فراموش نمیشه منم فوق العاده احساساتی....

منم مدت ها بود ندیده بودم 😂😃البته قبلا هم اینجوری داشتم 😐 مرد ریلکس کمی مغرور و بداخلاق اما با وج ...

منم چند سال پیش داشتم یدونه هم کلاسیم بود دعوامون شد دیگه دانشگاه نیومد😂😂😂😂😂

وای دقیقا میبینی چقدر جذابترین تو بگو زشت ترین آدم ولی رفتارشون خوش قیافه هم میکنشون از اونور خوشگلترین پسر بااین خصوصیات کریح ترین آدم میشه

موند به دلم به یکی بگی دوست دارم چوس نکنه😐

بابا خبری نیس ک ما دخترا زاتامهربونیم

به گربه سر خیابون تا سگ ولگرد محلمونم میگیم اخی گوگولی چقدر دوست داشتنیه دیگ هول کردن هار بازی در اوردن نداره که

این پسره رو ببر دامپزشکی امپول هاریشو بزن یوخ گازت نگیره😠

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436
1449
وای پسره چقد عوضیهههههههه خداتو شکر کن ب جاهای بدی نرسیده بعد یکماه چطوری بهش اعتماد کردی باهاش بر ...

تاپیکت ترکید😕

‏وقتی مریض میشم با ارزشترین چیز دنیا رو سلامتی میدونم☹☹بعد از اینکه خوب شدم نظرم دوباره به پول تغییر میکنه 😂😂

بیخیال عزیزم یه ماه دیگه از سرت پریده.راهش اینه هر چی داشتی حذف .عکس چت پیام فالو ..تهش بلاک و خلاص.خیلی راحت از ذهنت میپره .من طول دوران مجردیم هر وقت شرایطی پیش میومد سریع در نطفه خفه میکردم😜😜چون به عاقبتش مطمین نبودم.البته دوره ما اینقد ارتباط آسون نبود بیشتر دانشگاه پیش میومد  ولی تا جایی که می‌شد  فضا رو عوض میکردم تا درگیر هیچ محبتی نشم . دخترا زودتر گیر میفتن.عشق بسته به اصل بودنش یاد و خاطرش میمونه شاید سالها.ولی دوستی اینجوری از نوع اینستایی و مد این دوره (اجتماعی) خیالت تخت تو فضا رو عوض کن اون فکر یه ماهه پریده.از منم به شما گفتن این محبتها هیچ تضمینی در عاقبتش نیست پس حیف نیست مغز و قلب نازنینت رو درگیر هیچ کنی.ایشالا به یه عشق حقیقی و ناب برسی ولی مطمینم توی اینستا پیدا نمیشه.موفق باشی

1474
حالا چجوری فراموشش کنم چون عشق اولمه میگن عشق اول فراموش نمیشه منم فوق العاده احساساتی....

گفتم که عزیز عشق بسته به اصل بودنش میمونه. این نوع محبت و احساس اصلا اسمش عشق نیست. شما یه کسی رو هر روز احوالش رو بپرس و درگیرش باش خود به خود وابسته میشی حالا جنس مخالف هم باشه و اونم  تو سن شما قطعا جذابیت بیشتری داره.ولی فقط جذابیته تهش هیییییچ . بهت قول میدم یه سال دیگه بیای همینجا رو بخونی خودت خندت می‌گیرد میگم یک سال بزای اینکه بزرگ‌تر شدی.و الا این نوع احساس زود میپره

خوب اولش گفته دوست اجتماعی حالا سنشم کمه لابد تازه یادگرفته دوست اجتماعی .زیادنیست اشناشدید زودی میگذره سعی کن پیام ندی زودترتمومش کن 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
1457