2733
2734
عنوان

کیا بچشون شبا زیاد بیدار میشد برا شیر؟ خیلی خستم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم همینجوریه ۱۰ ماهشه دندون تازه دراورده ولی دیدم داره سیاه میشه بردم دکتر گفت بخاطر اینه شبا ب ...

آره عزیزم دکترا میگن بعد ۶ماهگی بچه باید ۱۲ شب شیر بخوره بخوابه تا ۶ صبح چون شیر باعث پوسیدگی شدید دندون میشه

خدایا من به قدرتت ایمان دارم
2728
شوهرم میگه توچیکار داری هزینشو من میدم .لااقل نمیزاره پاستوریزه بدم شیر خشک میدم بهش

عزيزم ميدوني اصلا شير پايتوريزه رو چي قاطي ميكنن؟؟شيرخشك خيلي بهتره به اندازه نياز بدن بچه اهن و كلسيم ميده رشد اشون هم هميشه روي نموداره..منم همسرم اجازه نداد بدم هم اينكه پسرم الرژي داره به شير گاو...نوش جونشون...

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏
عزيزم ميدوني اصلا شير پايتوريزه رو چي قاطي ميكنن؟؟شيرخشك خيلي بهتره به اندازه نياز بدن بچه اهن و كلس ...

پسرمنم آلرژی داره به شیر پاستوریزه.دقیقا شوهرمم حرف شمارو میزنه

2738

شير پاستوريزه نه غضلت داره نه طعم داره نه بو....بخدا با اين سنم چندشم ميشه از اين شيرا..تو لبنياتي ها هم كه ميگيري بايد بجوشوني حواست باشه به تايمي قشنگ بجوشه تب مالت نداشته باشه..بعدهم الان تو شرايط خوبي نيستيم..هرروز از همه جا هزاران خبر مياد گوشت خره ..سرنگ الوده...تازه شير ام چيزيه كه دخالت دست داره اب قاطي ميكنن...من ميترسم واقعا

کسی راه حل نداره برا از شیر شب گرفتن😔

عزيزم بچه تا دوسالگي بايددددد شير مادر بخوره..عجله تون رو درك نميكنم...مگه اينكه جدا كنيد و به شيشه عادت بديد 

مادري كردن سخته،ولي خيلي زود جا زدي...اون بچه از شير شما تغذيه ميكنه ..به چرخي تو نت بزن متوجه ميشي همون شيرمادر چه فوايدي براي بچه داره......

آره عزیزم دکترا میگن بعد ۶ماهگی بچه باید ۱۲ شب شیر بخوره بخوابه تا ۶ صبح چون شیر باعث پوسیدگی شدید د ...

خب من چیکار کنم الان  

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
از الان عادتش ندین به شیر که بیچارتون میکنه

عزیزم شما باید قبل خواب با غذا سیرش کنی، اینجوری کمتر بیدار میشه، قبل خواب بهش غذا بده

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
2706