2733
2739
عنوان

چی جوری خبر دادید😍

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 74 پست

من نمیدونم مردم چجوری سورپرایز میکنن.شوهر من که تاریخ پریمو میدونست هی میپرسید شدی یا نه؟وقت سورپرایز کردن نداد☹

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از وسط توالت شلوارم و پا نکرده پریدم تو خونه جیغ جیغ کنان بیچاره خواب بود هی تکونش دادم گفتم مثبته مثبته پاشد هی مث منگولا نگا کرد تا فهمید چی شده هی خندید 😄😄😄 یادش بخیر

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
2728

من هنوز عروسي نكردم ٤ماه ديگ عروسيمه ولي قصد دارم وقتي باردار شدم ي شامي ك شوهرم دوست داره بپزم خونه رو با شمع و گل تزيين كنم ب خودم برسم ي لباس خوشگل بپوشم گوشيو بزارم ي جا ك ازمون فيلم بگيره وقتي همسري اومد بوسش كنم شاممونو بخوريم بعد بهش بگم ي سوپرايز برات دارم اونوقت ي جعبه بهش بدم ك توش بي بي چك و ي پاپوش و ي نامه بعد واكنششو ببينم

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻

چون نمیخواستم با گریه و‌ناراحتی بهش گفتم و کلی باهام حرف زد که من کمکت میکنم و باهم بزرگش میکنیم بعد رفتم سونو فهمیدم دوقلوان همونجا اومدم بیرون گفتم باید از مامانتم کمک بخوای تنهایی نمیتونی😂😂😂

2738
😂😂😂😂 

هیچوقت چهرش یادم نمیره😂😂😂

داشت شکلات میخورد با قیافه همینجوری😬گفت بیا دهنتو شیرین کن شکلات گاز زدشو نصف کرد با من😂😂😂😂

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خودش بي بي گرف خودش تست گرف فهميد تازه اون به من خبر داد😐

عاشقت شدم  

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
من مجردم  اما دوست دارم روزی ک باردار شدم دعوتش کنم کافی شاپ با شب قبل خواب براش برگه ازمایشو ...

اين قرتي بازيا واسه زمان مجرديه

متاهلي قضيه فرق ميكنه دختر جان😬😬😬

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

من 4روز عقب انداخته بودم یکم مشکوک بودم کلا هم فقط یه ماه بود که پیشگیری نداشتم یه جورایی برام غیر منتظره بود یه بی بی چک از دوستم گرفتم اون ماه قبلش حامله شده بود و یه دونه اضافه داشت داد به من منم سر صبح رفتم امتحان کردم به سرعت نور شد دوتا خط😀بعدم اومدم شوهرمو بیدار کردم بی بی چک رو دادم بهش خودمم زدم زیر گریه😂😂😂کلا من اول بارداریم با گریه شروع شد دیگه همینجور رفت تا الان که خدمت شمام😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2706