2410
2553
عنوان

چی جوری خبر دادید😍

791 بازدید | 74 پست

چی جوری به شوهرتون خبر دادید باردارید 

همتون بگیدا تنبلی نکنید دوست دارم کلی خاطره قشنگ به اشتراک بزاریم 

من خودم دلم میخواد ی جفت کفش نوزاد بخرم بزارم رو بالشتش😂یا عین فیلما حالم بد شه تو بیمارستان پرستار بگه حالا هر دو خوبه 😂اونم از شدت خوشحالی جامه بدرد😂😂😂😂😂😂

از دسشویی اومدم بیرون گفتم مثبته😬

گفت😬

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من مجردم 

اما دوست دارم روزی ک باردار شدم دعوتش کنم کافی شاپ با شب قبل خواب براش برگه ازمایشو تو ۱۰ تا جعبه بزارم و بهش بدم

ک باز کنه

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

خیلی تعریف کردم ولی بازم میگم😊

سرکار یهو حس کردم درد سینه دارم. رفتم بی بی چک خریدم و زدم دیدم بلههههه😍 زنگ زدم شوهرم گفتم عصر بیا دنبالم. اومد و نشستم پشت موتور . گفتم سلام. خوبی ؟ چه خبر؟ من حامله ام😂😂😂 ۱۸۰ درجه برگشت نزدیک بود تصادف کنیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2714

تو جت شخصيمون😂اَز اون بالا اَز ذوق خودشو پرت كرد پايين مرد 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

من زنگ زدم به ازمایشگاه گفت مثبته باورم نشد شوهرم خواب بود بیدارش کردم گفتم بلندشو بشین کارت دارم باچشمای بسته نشست و گفت چیه؟ بهش گفتم زنگ زدم گفته مثبته، 😍😍😍گفت عهههه خوب مبارک باشه خدارو شکر دوباره خوابید 

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
2706