2733
2734
عنوان

جواب مثبت میکرو بار اول

4346 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها خوبین ؟؟؟ من این ماه میکرو کردم و امروز بعد از ۱۵ روز که از انتقال جنینم گذشته بود ازمایش خون دادم و بتام ۱۲۸۰ شد خداروشکر 😍😍

حالا یه سوالی که دارم از شما اینه که من چند روزه تب دارم روی ۳۸ درجه و الرژی فصلی هم گرفتم راه کاری دارید از شر سرفه و تب خلاص بشم که دارو مصرف نکنم این سرفه های شدید نگرانم میکنه چون به شکمم خیلی فشار میاد ؟ سولی هم‌ داشتین در خدمتم بچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خیلی مبارکه

اصلا نگران نباش.فثط مواظب باش یبوست نگیری.سرفه و عطسه عیبی نداره

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2731
خیلی خیلی مبارکه اصلا نگران نباش.فثط مواظب باش یبوست نگیری.سرفه و عطسه عیبی نداره

مرسی از لطفت عزیزم ، سرفه هام خیلی شدیده در حدی که دولا دولا سرفه میکنم اونم ایرادی نداره؟ 

مبارکت باشه عزیز دلم ..الهی سالم بیاد بغلت..یعنی چهارهفته ای آره؟ 

عزیرم میکرو چجوریه میشه توضیح بدی البته اگه دوست داری

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥
2738
مرسی از لطفت عزیزم ، سرفه هام خیلی شدیده در حدی که دولا دولا سرفه میکنم اونم ایرادی نداره؟ 

نمیدونم ولی من میکرو کرده بودم دکتر گفت فکر نکنی با عطسه بچه میپره بیرون

باز با دکترت مشورت کن

آبلیمو عسل بخور

بخور سرد تو خونه روشن کنید.نشاسته هم حل کن تو آب بخور هم واسه نی نی خوبه هم واسه سرفه

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
تبریک میگم، خواهر منم این ماه قراره میکرو بکنه، دعا کنید اونم باردار بشه، ۱۴ ساله ازدواج کرده

ای جانم انشالله که حتما بار اول جواب میگیرن من سال سوم تلاشم بود بعد از دو بار ای یو ای که جواب منفی گرفتم از میکرو جواب مثبت گرفتم خدارو هزار مرتبه شکر 

ای جانم انشالله که حتما بار اول جواب میگیرن من سال سوم تلاشم بود بعد از دو بار ای یو ای که جواب منفی ...

اونم طفلی هم آی یو آی کرده، هم آی وی اف، یبارم میکرو ، این بار دوم میکروشه

خدایا شکرت....❤❤
2706