2733
2734

همسرتون چطوری ازتون خواستگاری کرد ؟ 

تو این دورو زمونه که پسرا تن به ازدواج نمیدن چطوری ازدواج کردین . پیشنهاد رو شما دادین یا آقاتون😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب چرا میزنی 😂 خاطره س دیگه 😍

😂😂اخه مگ میشه دختر بگه

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

عروسی بودیم سیب قرمز رو گرفت اورد داد بهم باشماره😂زنگ زدم حرف نزده گفت ببین من دوستی نمیخام پایه قسمت هستی🤔

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2738

ما۱سال بود دورادور تومسجد همومیدیدیم عاشق هن بودیم بدوح اینکه از دل هم خبر داشته باشیم بعد۱سال رفتم مغازش هول نرد و حسابی تابلوبازی درآورد همه فهمیدن منو دیده اینجور شده باهام حرف زد شمارشو داد گفت باهاتون کار مهمی دارم منم رو ابرا بودم ازخداخواسته ازش گرفتم بهش زنگ زدم😁اونم زنگید گفت نظرت راجب من چیه منم بدون تعارف گفتم ۱ساله دوست دارم اونم از شدت ذوق داشت بیهوش میشد گفت بخده منم همینطور و اینگونه بود که عشق آغاز شد😁

2706