1600
1605

سلاااام سلاااام سلااام

با توجه به تقاضای شما عزیزان دل چند روزه دارم فکر میکنم چه چالشی بذارم و به بهانه اون هدیه بدم😍🌹

دلم میخواست در کنار سرگرمی مفید هم باشه😊

اما خب همیشه یه ناعدالتی میشه این وسط 😔

امشب یهو تصمیم گرفتم چالش مون این باشه

👇👇👇👇

در واقع شما هر کدوم یک پست میذارید یا چندتا پست فرقی نداره اما اون پست باید یچیز مفید داخلش باشه حالا یا عکس از یه قسمت منزلتون باشه یا عکس هرچیزی که دوست دارید یا یه مطلب علمی یا معرفی کتاب یا معرفی جاهای دیدنی و جذاب و.... خلاصه هرچیز مفیدی که بذهنتون میرسه👌👌😍❤️

و اما برنده های تاپیک اینجوریه که من یه ادم بیطرف که کلا روحش هم از همچین جایی و همچین چیزی خبر نداره پیدا میکنم و بهش میگم از عدد یک تا هرچندتا پستی که تاپیک تا فردا عصر پیش بره دو تا عدد انتخاب کنه بعد میام میشمرم و پست اون عدد ها رو پیدا میکنم و دقت_کنید#   اگر اون دوتا پست هر دو مفید بودند و پست خالی استیکر یا ... نبودند اونا برنده میشند و گرنه شماره جدید میپرسم😍❤️😉

اینجوری فکر کنم عدالت بیشتر برقرار بشه و همه شانس داشته باشند😍

حداقل تعداد پست های موجود در تاپیک باید 100 تا باشه ❤️

و اما جایزه#   مثل همیشه دو هدیه 60 هزارتومانی از محصولاتم یعنی میوه_خشک#   لواشک#   و ادویه#   های خالصم هیت با پست رایگان به درب منزلتون😋😍

اگر کاری با من داشتید یا درباره محصولات خوشمزه م سوالی داشتید من اینجام👇👇👇

09157112469

@Mivekhoshkha

@khanemivekhoshk

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1546

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
8

1403
1578