2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به لیف منم رای بدین منم گلم مگ ن؟؟؟ 😍😍😍

صفحه اولم هس اینقد نااازه 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
سلام عزیز دلم خوبی؟ چشم  شما گل نیستی بلکه دسته گلی!

ممنونم عزیزم ❤️ چشمت روشن به اتفاقای خوب زندگیت 😘😘

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

سلام معصومه جااااااان!!!!!!!خوبی!؟کجایی خانووووم!؟من برگشتم.دیرشد ولی اومدم😊دلم واست یه ذره شده.دعوت دوستیمو قبول کن.هرکارمیکردم نمیشد دوباره ثبت نام کنم.خط تازه گرفتم و اومدم🤗

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
سلام معصومه جااااااان!!!!!!!خوبی!؟کجایی خانووووم!؟من برگشتم.دیرشد ولی اومدم😊دلم واست یه ذره شده.دعو ...

سلام عزیز دلم خوبی ابجی؟ نمیدونی چقدر دلم برات تنگ شده بود میخواستم برات تتپیک بزنم چند روز قبل اومده بودم سمت شما هی نگاه میکردم میگفتم الان یعنی کجاست؟محمد حسین خوبه؟ چه خبرها؟ 

سلام عزیز دلم خوبی ابجی؟ نمیدونی چقدر دلم برات تنگ شده بود میخواستم برات تتپیک بزنم چند روز قبل اومد ...

فدات شم عزیزم.اتفاقا امروز داشتم فکرمیکردم بیام دم مدرسه پیدات کنم😁آخه هرچی تگت میکردم نمیشد فکرکردم لغوکاربری شدی.خوبه مرسی.بچه های شماخوبن؟منم دلم واست خیلی زیاد تنگ شده بود.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی