2737
2734
عنوان

تربیت فرزند پسر

490 بازدید | 30 پست

سلام خواهر گل ها در مورد تربیت فرزند پسر دوستانم میخواستم راهکار تجربی بفرمایید پسر بچه ۱۳ ساله که عادت به دروغ داره گاهی واسه انجام کارهایی و گاهی باور کردنی سر چیزهایی بچه گانه برای مثال برای مدرسه نرفتن میگه سر گیجه دارم خانواده هم میرن دنبالش میارن خونه بخاطر اینکه ضایعه نشه و این کارت نمیدونن چه رفتاری باید انجام بشه شما تا الان با فرزندان و بچه هاتون این مشکل رو داشتید چکار کردید که روش خوبی بوده باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم‌کوچیکه ولی اگر مطمئنا دروغ میگ بهش بی توجهی کنن تا بدونه با دروغ گفتن ب خاستش نمیرسه

این درسته که به دلیل ضایع نشدن بیارنش خونه از مدرسه؟

2728

😑۱۳ساله دروغ میگه 

تنبیه باید بشه 

با هر بار دروغی که گفت یک هفته از گوشی یا تلویزیون خبری نباشه

بچه برادر بنده ام ۱۲ساله این بچه ادب شد مطمئنم این پسر دوست شمام ادب میشه 

آقا هستم🕵️‍♂️

به  روش نیارن اصن

خلاف حرفشو بگن

مثلا گه گف کیفمرو مثلا دوستم پاره کرده در خالی که خودش باعث شده پاره بشه

بگن یکم بیشتر فک کن شاید خودت خوردی زمین پاره شده!

البته پسر من دو سالشه و تجربه زیادی ندارم

2738
😑۱۳ساله دروغ میگه  تنبیه باید بشه  با هر بار دروغی که گفت یک هفته از گوشی یا تلویزیون خ ...

خونه تنهاست اکثرا وقتی دروغ بگه چه تنبه ای یا برخوردی بشه به روش بیارن؟

بچه هایی که اینجور دروغ میگن اکثرا از بزرگترهاشون این روش رو یاد گرفتن،خود بزرگترها در مرحله ی اول باید روی رفتاراشون خیلی دقت کنن واز زشت بودن این کار واسش بگن تا متوجه زشتیه کارش بشه

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

پسر من هنوز نمیدونه تو مدرسه خودشو بزنه مریضی.،اما دیروز واسه اینکه نره مدرسه از دروغ سرفه میکرد  اما آب ریزش بینی داشت،تابلو بود بعضی وقتا یادش میرفت سرفه کنه  

علت دروغ یا ترسه یا اضطرابه یا جلب توجه اول باید علت رو درمان کنن 

بی دلیل دورغ میگه که کاری رو که دوست نداره انجام نده گاهی حتی کارا خودشو نمیکنه پیش دستی درست جلو خودش نمیزاره

بچه هایی که اینجور دروغ میگن اکثرا از بزرگترهاشون این روش رو یاد گرفتن،خود بزرگترها در مرحله ی اول ب ...

پدرش خیای دروغ میگفت اما جدا شدن الان با مادرشه گاهی میره پیش پدرش چند روز سخته شرایط

2706