2726
عنوان

لطفا راجع بش فکر کنین!

108 بازدید | 13 پست

واقعا یه عده به تاپیک هاشون خندشون نمیگیره؟؟

خدایی لازمه خصوصی ترین مسائل زندگیتون رو اینجا مطرح کنین از اون طرف هم یه عده فرصت طلب که خودشون زندگی نرمالی ندارن به مشکلات شما دامن بزنن و بدتر شما رو هوایی کنن

درسته که ادم مشکلشو مطرح میکنه که بقیه کمکش کنن ولی بعضیا خیلی افراطی دارن عمل میکنن

مسخره ترین چیزارو تاپیک میکنن

تا شوهرش میگه بالا چشمت ابرو میپره اینجا به همه اعلام کنه

چرا عوضش نمیاین لحظات خوشتون رو به اشتراک بزارین که همه انرژی مثبت بگیریم

بیاین از حرفای قشنگی که همسرتون عشقتون بهتون میگه حرف بزنین 

از هدف هاتون بگین از تجربه هاتون بگین از موفقیتاتون

بابا یه چیزی بگین چار نفر استفاده کنن

نه که همه رو به هم بدبین کنین

همه ﺧﺮﺍﺑﺘﺮ ﺍﺯ ﺧﺮﺍﺑﯿﻢ !ﺑﯿﺨﻮﺩﯼ ﻻﻑ ﺁﺑﺎﺩﯼ ﻣﯿﺰﻧﯿﻢ و ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﻌﻠﻢ ﺍﺧﻼﻗﯿﻢﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺧﻮﺩ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺗﺮﺳﯿﻢ ﻭ ﺩﺭ ﺧﻠﻮﺕ ﺧﻮﺩ ﺑﯽ ﺍﺧﻼﻕ !ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍهی های ﻣﺎ ﺍﺭﺿﺎ ﺷﻮﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﻢ !ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻤﺒﻮﺩﻫﺎ ﻭ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻣﺒﺎﺩﺍﻭ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﻗﺘﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮐﺎﺭ ﺩﺍﺭﯾﻢ !ﻣﺎ ﻗﺎﺗﻼﻥ ﺭﻭﺡ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮﯾﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﯽ ﺍﻋﺘﻨﺎ ﺑﻪ ﺍﺣﻮﺍﻝ ﻫﻢ ﺩﺭ ﮔﺬﺭﯾﻢ …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متاسفانه بعضی ها دنبال مسائل حاشیه یی هستن.من تاپیک ورزشی و علمی گذاشتم کسی نگاشم نکرد.چرا نباید دنبال علم باشیم؟چرا نباید وقتمون رو هدر بدیم برای همچین تاپیکهایی؟چرا نمیخوایم یاد بگیریم؟؟

اون موقع میان میگن پز داد خیلی دیدم توسایت

باز موج منفیش به بقیه نمیرسه

به فرض تاپیک میزنه شوهرم بهم گفت زشت 😂

خب الان که چی

همه ﺧﺮﺍﺑﺘﺮ ﺍﺯ ﺧﺮﺍﺑﯿﻢ !ﺑﯿﺨﻮﺩﯼ ﻻﻑ ﺁﺑﺎﺩﯼ ﻣﯿﺰﻧﯿﻢ و ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﻌﻠﻢ ﺍﺧﻼﻗﯿﻢﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺧﻮﺩ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺗﺮﺳﯿﻢ ﻭ ﺩﺭ ﺧﻠﻮﺕ ﺧﻮﺩ ﺑﯽ ﺍﺧﻼﻕ !ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍهی های ﻣﺎ ﺍﺭﺿﺎ ﺷﻮﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﻢ !ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻤﺒﻮﺩﻫﺎ ﻭ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻣﺒﺎﺩﺍﻭ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﻗﺘﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮐﺎﺭ ﺩﺍﺭﯾﻢ !ﻣﺎ ﻗﺎﺗﻼﻥ ﺭﻭﺡ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮﯾﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﯽ ﺍﻋﺘﻨﺎ ﺑﻪ ﺍﺣﻮﺍﻝ ﻫﻢ ﺩﺭ ﮔﺬﺭﯾﻢ …
متاسفانه بعضی ها دنبال مسائل حاشیه یی هستن.من تاپیک ورزشی و علمی گذاشتم کسی نگاشم نکرد.چرا نباید دنب ...

فقط کافیه بگی شوهرت بهت گفت فلان 

میریزن تو تاپیکت

یا بگی فلانی بهم گف زشتی یا قشنگی

ما خانوما فقط دنبال حاشیه ایم

فقط کافیه بگی شوهرت بهت گفت فلان  میریزن تو تاپیکت یا بگی فلانی بهم گف زشتی یا قشنگی ما خانو ...

بله

برای همین بعضی از خانمها تو زندگیشون پیشرفتی نکردن و در حقیقت خودشون باعث سرخوردگی و تحقیر از طرف همسر و خانواده همسر میشن

از لحظات خوش نمیشه گفت یه نفر که مثلا اون شرایط رو نداره دلش میسوزه آه میکشه  آهش زندگیمونو می ...

نه اگ به قصد دل سوزوندن بقیه نباشه آهشون نمیگیره

بله برای همین بعضی از خانمها تو زندگیشون پیشرفتی نکردن و در حقیقت خودشون باعث سرخوردگی و تحقیر از ط ...

من این کانالا خانومای قرری رو عضو شدم😂

وای خدا میدونه چقد کیف میکنم 

انقد عکس از لحظات خوبشون میدن 

هم ادم ایده میگیره و هم امیدوار 

اگه از تجربه ها زندگی مشترک بگن بقیه هم استفاده میکنن

از بدیا ک میگن یه عده هم تشویق میکنن که وضعو بدتر کنن