2737
2734

خانما شما هم ۶ هفتگی فقط زرده و ساک بود

دارم از ترس هرلحظه هزار بار میمیرم

خدا با من است همین کافی ست.... اگر نی نی میخوای امام رضای مهربون رو صدا کن....محاله جواب نگیری...

من سونو واژینال شدم تو۵هفته قلبشم میزد البته ضعیف سونو شکمی طبیعیه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سونو واژینال شدم تو۵هفته قلبشم میزد البته ضعیف سونو شکمی طبیعیه 

منم واژینال رفتم

گفت جنین ی کوچولو تشکیل شده

خدا با من است همین کافی ست.... اگر نی نی میخوای امام رضای مهربون رو صدا کن....محاله جواب نگیری...
2738
منم واژینال رفتم گفت جنین ی کوچولو تشکیل شده

خب پس هست دیگه خداددشکر

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من رفتم سونو بهم گفت ۶ هفته و ۳ روز قلبش هم تشکیل شده بود

یعنی ممکنه واس من تشکیل نشع

منم ۶ هفته رفتم سونو چیزی نشون نداد سونو واژینال انجام داد دکتر بازهم گفت فقط ساکه و احتمالا حاملگی پوچ دارم دوهفته بعد رفتم سونو قلب بچم میزد و همه چی خوب بود منم دکترم رو عوص کردم انقدر احمق بود که زود تو دلم رو خالی کرد شما هم نگران نباش هنوز زوده انشاالله چند هفته دیگه صدای قلبش رو میشنوی

2706