2726

خانوما تو تاپیکای قبلی توضیح دادم که دیشب کتک خوردم و شوهرم ول کرد رفت و تا صبح تنها موندم...صبح جون نداشتم پاشم خابیدم تا عصر...دیدم مثل همیشه که دعوامون میشه میخاد یک هفته خونه نیاد و شبا دیر بیاد و خرجی نده و اذیتم کنه تا دوباره برم خودم پاپیش بزارم و آشتی کنم و دوباره همون آش و همون کاسه....منم تصمیم گرفتم برم پاسگاه شکایت کنم عصری رفتم کلانتری محلمون بهم یه نامه داد گفت برو پزشک قانونی فلان خیابون فردا بازن...بعد برگه رو گرفتم و اومدم خونه ی بابام. الان خونوادم مخالفِ شکایتن از طرفی هم با اینهمه کتک و بدن درد فقط دو جاش زخم و کبودیِ خیلی کوچیکی داره که اصلا نمیدونم پزشکی قانونی بها میده به همچین چیزی یا نه...شوهرمم که تا حالا سه بار اومدم قهر فقط یه بارشو اومده دنبالم بقیه وقتا دست از پا دراز تر برگشتم و توی دعوا شوهرم بهم گفته اصلا دلم نمیخاست برگردی... 

الانم نه سراغمو میگیره نه براش مهمه که کجام....ولی خونه ی بابامم به شدت سختمه اصلا تا حدودی به خاطر همین سختیا زود و ندیده و نشناخته عقد کردم و خودمو انداختم تو هَچَل...مثلا تو خونه بابام به هیچ وجه نمیشه شبا چراغو روشن بزاریم ...منم میترسم تو تاریکی بخابم...یا مثلا فقط یه اتاق داره که اونم همه استفاده میکنن همه ی بچه های خواهرام سر وسایلام میرن و هیچ کسم چیزی بهشون نمیگه......اینجا شبا بابام دَرهارو باز میزاره یهو گربه میاد داخل اصلا یه وضع ناجوریه دلم برا راحتی خونم تنگ شده....

خلاصه غیر از اخلاقای گند شوهرم، تو خونه ی خودم یه راحتیایی داشتم که اینجا به هیچ وجه ندارم خلاصه موندم بین بد و بدتر... از طرفی با این همه که ازش متنفر شدم ولی دلم براش تنگ میشه خاک برسرم کنن..واقعا خودمم نمیدونم چی میخام...کسی شرایط منو داشته؟

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه نداری برو خونه بابات بعدم سرکار 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2728

اره من

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

اگه واقعا شرایطت انقدر خونه بابات سخته برگرد تا شوهرت نفهمیده ولی بچه دار نشو بجاش رو زندگیت کار کن و برو سر کار تا احتیاج مالیت کم بشه بعد جدا شو بلاخره یه روز ازش متنفر میشی فقط مثل من بچه دار نشو که نه پای رفتن دارم و نه جای موندن 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

بگرد سر زندگیت سعی کن حداقل پول جمع کنی مستقل شی

یه همخونه باش برای شوهرت  نه همسر

خونشو تو شیشه کن قوی باش

چرا آنقدر به مردا رو میدین؟

میتونی قوی باشی   زور نشنوی 

باور کن زن ضعیف نیست اگه بخواد  خیلی قدرتمنده

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2706