2410
2553

امروز تو ماشین شوهرم گوشی یه پسره رو وقتی شیشه پایین بود موتوری اومد دزدید

تو تراقیک بودن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
قلبم تیر کشید از تصورش😑  فوبیاشو دارم

میگه بیچاره چندثانیه اولو هنگ بود یهو به خودش اومد

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

واسه شوهر منم دوماه پیش همینجوری از دستش کشیدن بردن😐😐😐😐

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2714
میگه بیچاره چندثانیه اولو هنگ بود یهو به خودش اومد

خداروشکر خودشون سالمن

ملت رد دادن برا یه گوشی شده ناکار کنن😑

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
ممنون از یادآوری عزیزم 

خواهش گلم

والا تو این گرونی گوشی کم ارزش نداره که😢بیچاره

خداروشکر خودشون سالمن ملت رد دادن برا یه گوشی شده ناکار کنن😑

هیچ کاری نکرد فقط میگفت بردن بردن

تراقیکم بود شوهرم نتونست دنبالش بره 

باز این خوبه تو شهرمون سه ماه پیش یه موتوری جلو راه پدر و پسر چهارساله رو میگیره میگه گوشیتو بده پدره مقاومت میکنه جدی نمیگیره یارو تهدید میکنه اگه ندی پسرت و میکشم پدره فکرشم نمیکرده دزد لعنتی اسلحه شو درمیاره شلیک میکنه پسربچه همونجا فوت میکنه...من عکسشو ندیدم ولی خواهرم وشوهرم دیدن میگن چ پسر ناز و چشم رنگی بوده خدا بیامرزدش و اون کثافتارو توی اون دنیا هم عذاب الهی بده...دزدارو گرفتن

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
2706