2737
2734

بنظرم بهتره برای رفع و درمان هر مشکلی از طب سنتی کمک بگیریم (البته بیماری های خاص و صعب والعلاج منظورم نیست) همچنین با طب سنتی خودمون رو سالم نگه داریم 

شما چه کارهایی از طب سنتی رو برای خودتون انجام میدید؟؟ 

من برای جوش هام هر روز صبح خاکشیر و ترنجبین رو با اب ولرم دم می‌کنم و میخورم

نتیجه هم گرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا من قصد دارم برای درمان جوشم برم پیش متخصص طب سنتی ان شاء الله جواب بگیرم

فقط باید پیدا کنم کجا دکتر طب سنتی هست

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2738

من کتابی نمیشناسم ولی پولیپ رحم داشتم که عمل هم کردم ولی خوب  نشدم خدا روشکر با طب سنتی خوب شدم 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
من کتابی نمیشناسم ولی پولیپ رحم داشتم که عمل هم کردم ولی خوب  نشدم خدا روشکر با طب سنتی خوب شدم ...

رازیانه خوردی؟؟ 

من میخوام شروع کنم رازیانه خوردن برای تنظیم شدن هورمون هام

رازیانه خوردی؟؟  من میخوام شروب کنم رازیانه خوردن برای تنظیم شدن هورمون هام

نه زیرنظر دکتر طب سنتی بودم 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹

پودر زیره به اضافه هم وزن خودش شکر = داروی نفخ معده  ....یک دمنوش برای رفع عصبانیت و خشم  =3لیوان آب 3قاشق بابونه 1قاشق بهارنارنج بجوشونید الیوان بشه صافش کنید با عسل بخورین........گل ختمی+پنیرک +گلسرخ +گل بنفشه هرکدومو ی مشت+سرکه+نمک بریزین تو تشت تا ناف بشینید توش برای عفونت زنان 👌👌👌برای سرماخوردگی ام بخور بابونه ....شیر بادوم بخورین روغن بنفشه بچکونین تو بینیتون ....برای دیابت سویق هسته خرما بخورین قند بالای 400را میکشه پایین ..برای پوکی استخون سویق سنجد بخورین نه پودر سنجدها سویق سنجد ...بازم میاااام✋

2706