2737
2734
عنوان

شوهر من دیگه بیش از حد پررو شده و بچه بازی داره در میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2305 بازدید | 97 پست

[QUOTE=108758924]الان زنگ زدم پلیس گفت برو وایسا دم خونتون مامور میفرستم این کارو بکنم؟ [/QUOTEمن باشم‌نمیکنم چون اخلاق شوهرمو میدونم شاید اون لحظه جلو‌پلیس راهم بده و خوش رفتاری کنه ولی بعدش روزگارمو سیاه میکنه من باشم خودم میرم باهاش حرف میزنمو مشکلمو حل میکنم 

راه دورن و کامل هم طرف پسرشون.

پس برو خونه مامانت جایی برو که بعدا نتونه بهت تهمت بزنه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=108758924]الان زنگ زدم پلیس گفت برو وایسا دم خونتون مامور میفرستم این کارو بکنم؟ [/QUOTE ...

چه فایده دعواها ما تموم شدنی نیست بعدم چطور بفهمه کارش خیلی بد بوده؟

حالا من بخوام برم اون به جای این که جلومو بگیره این موقع شب باید بگه برو؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2731
نمیتونم برم پیش خانوادم اصلا

پس همون کار خوبی کردی به پلیس زنگ زدی وقتی جایی رو نداری میخای تو خیابون بمونی

اگه رفتی خونه دعوات کرد بگو چیکار میکردم نصفه شب تو خیابون حاشا به غیرتت خیلی هم زر زیادی بزنی زنگ میزنم بیان ببرنت 

چه فایده دعواها ما تموم شدنی نیست بعدم چطور بفهمه کارش خیلی بد بوده؟ حالا من بخوام برم اون به جای ا ...

دیگه هرجور صلاحه اونم‌ عصبی بوده عزیزم شماخودت مقصری وقتی میدونی شوهرت عصبانیه نباید گیرای بیخودی بدی ک مثلا چراگوشیتو بردیوفلان چون ازهمه مهمتر باعث عصبانیتش خودت بودی اون هرزمان پسرعمه ی شماروببینه هزارتا فکر ناجور میاد توذهنش تازه باید بازبون نرم باهاش حرف میزدی مثلا میگفتی من میدونم چراناراحتی عزیزم واسه فلانیه دیوونه من عاشق توام مهم الانه ک من تورودارم گوره بابای اون تو‌ واسم‌مهمی عشقم 

2738
اگه رفتی خونه دعوات کرد بگو چیکار میکردم نصفه شب تو خیابون حاشا به غیرتت خیلی هم زر زیادی بزنی زنگ م ...

تا یه ساعت دیگه تو ماشین میمونم ببینم چی میشه. 

دیگه هرجور صلاحه اونم‌ عصبی بوده عزیزم شماخودت مقصری وقتی میدونی شوهرت عصبانیه نباید گیرای بیخودی بد ...

خداییش نگاه به پسر عمم نکردم سرم پایین بود حتی سلامشم نکردم اون وقت الکی بهم میگه نگاهش کردی یا من قد بلندم اون کوتوله چرت و پرت میگه.

خداییش نگاه به پسر عمم نکردم سرم پایین بود حتی سلامشم نکردم اون وقت الکی بهم میگه نگاهش کردی یا من ق ...

میدونم درکت میکنم این بلا سرخودمم اومده وداره میاد هنوزم اما هردفعه به شوهرم حرفای عاشقانه میزنم وبعدم سعی میکنم سریع موضوعو عوض کنم ک یادش بره اما هروقت اون طرفو میبینه تاچندروز باهام بداخلاقی میکنه بااین تفاوت ک اون طرف فقط خواستگارم بوده وهیچ علاقه ای هم وجودنداشته ولی بازم شوهرم حساسه بایدبهش بفهمونی دیگه اون واست مرده و شوهرت واست مهمه 

ببخشید هااا ولی خاک برسرتون چرا فکر میکنید شوهر خیلی خوبه بابا جنس مذکر حیووووونه حیووووون بفهمید نف ...

البته اسرار درسته😀

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
آره بهش که گفتم داری منو میندازی بیرون گفت آره خوش اومدی خیلی بیشعوره عوضی نفهم 

واقعا بیرونت کرد؟میخوای دوباره برگردی پیشش؟ی کاری کن ی کم ب خودش بیاد...من با همسرم دعوام میسه قاطی میکنه میگه خوش اومدی منم بلافاصله جم میکنم بعد دعوای اصلی فراموش میشه دعوا  سر رفتن من شروع میشه من میگم گفتی برو میخوام برم اون ساکمو میگیره پرت میکنه میگه ادا درنیار...حلاصه ک اخرش اون از داد زدن من از گریه کردن خسته میشیم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2706