2733
2739
عنوان

هر چه میخواهد دل تنگت بگو

59 بازدید | 12 پست

امشب نامزد داداشم خونمون بود از خودمونی بودنش خوشم اومد آرزو کردم همیشه همینجور خوب بمونه و بمونیم. شما هم هر چه میخواهد دل تنگتون بگین

إنني لا أخبر أحدًا بك ، لكنكَ تفيض من عينايْ 🪐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 استارتر ایشالا همیشه دلتون خوش تنتون سالم باشه 😊 ایشالا همه دخترا به عشقشون برسن 

فداتون مهربون. ان‌شاءالله خدا حاجت دل شما رو هم به بهترین شکل بده❤

زندگی من تعریف کردن نداره  مثل شما خوشبخت نیستم

خواهرم منم نیستم یه مدته سعی کردم به آیه قرآن عمل کنم که خدا گفته شکر نعمت نعمتت افزون کند. ریز ترین خوشیا رو برا خودم بزرگ جلوه میدم که تحمل کنم و بگذره.

خدا به روح و جسمت همیشه سلامتی عطا کنه عزیزم

2738
ان شا الله  ولی عروسا اولش خوبن  کم کم ذاتشونو نشون میدن

منم همینو به مامانم گفتم،، اما بیشتر نمیگم که برای کسی حتی مامانم سوءتفاهم نشه که تو دلشون فکر کنن من رگه هایی از حسادت یا بد ذاتی دارم. زمان همه چیو ثابت میکنه. خدا کنه خوب باشه و خوب باشیم

دوست دارم یه تغییر و تحول اساسی و خوب تو زندگیم رخ بده جوری که همه مسایل یک دفعه حل بشه. دوست دارم ج ...

کسی که حتی تو دعاهاش به فکر جامعه و مردمشه دلش پاک و زاویه دیدش گسترده س،، احسنت! الهی آمین

کسی که حتی تو دعاهاش به فکر جامعه و مردمشه دلش پاک و زاویه دیدش گسترده س،، احسنت! الهی آمین

ممنون دوستم. ان شاالله مشکلات همه برطرف بشه و همه دوباره دل خوش بشن خنده از ته دل داشته باشن. 

ممنون دوستم. ان شاالله مشکلات همه برطرف بشه و همه دوباره دل خوش بشن خنده از ته دل داشته باشن. 

الهی آمین.. آمین یا رب العالمین