2733
2734
عنوان

درمان کم کاری تیروئید و ریزش مو

1971 بازدید | 19 پست

سلام دوستان کسی هست کم کاری تیروئید داشته و دکترا گفته باشن باید تااخر عمر قرص بخوره ولی با طب سنتی سنتی درمان کرده باشه؟

خداي قشنگم خودت حاجت دل همرو بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من😊۱۳ سال کم کاری تیرویید داشتم.دکتر گفته بود تا آخر عمر قرص بخورم.با طب اسلامی خوب شدم.وقتی آزمایش و بردم دکتر نشون دادم تعجب کرد که تیروییدم خوب شده.گفت دیگه نیاز به دارو نداری.ولی بهش نگفتم با داروی طب اسلامی خوب شدم.چون دکترها قبول ندارن طب گیاهی و اسلامی و

یک صلوات میفرستی؟
2731
بله من😊۱۳ سال کم کاری تیرویید داشتم.دکتر گفته بود تا آخر عمر قرص بخورم.با طب اسلامی خوب شدم.وقتی آز ...

چیا خوردی عزیزم

وزن شروع در تاریخ 6مهر 97.   80 کیلو. وزن الانم 77 وزن هدف 63 کیلو من میتونمممم
و تنها من خوب نشدم ۶ نفر از اقوام و دوستان هم با همین روش خوب شده تیروییدشون

چه روشی خواهشا بگو عزیزم

وزن شروع در تاریخ 6مهر 97.   80 کیلو. وزن الانم 77 وزن هدف 63 کیلو من میتونمممم
2738
بله من😊۱۳ سال کم کاری تیرویید داشتم.دکتر گفته بود تا آخر عمر قرص بخورم.با طب اسلامی خوب شدم.وقتی آز ...

چیخوردی حالا

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
چیا خوردی عزیزم

چیزی نخوردم.یک قطره است که داخل بینی میچکانی که یک روش خاصی میچکانی.فقط هفت شب .شبی دو قطره .اسم قطره مخلوطی از مرزنجوش و جامع امام رضا است.روش مصرفش خیلی مهم است

یک صلوات میفرستی؟
چیزی نخوردم.یک قطره است که داخل بینی میچکانی که یک روش خاصی میچکانی.فقط هفت شب .شبی دو قطره .اسم قطر ...

عطاری داره ؟

روش خاص منظورت چیه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
عطاری داره ؟ روش خاص منظورت چیه

شرمنده نت من قطع شد.بله عطاری داره قطره مرزنجوش و جامع امام رضا.بگید بهتون میدن.روش ریختنشم میگم بهتون.راحته.باید حالت سجده بری و کف سرت روی زمین باشه و یکی قطره را براتون تو بینی بریزه ده دقیقه همون حالت باشید و بعد بلند شید.

یک صلوات میفرستی؟
کف سر زمین باشه ک نمیشه قطره بریزی تو بینی😟

چرا میشه یکی براتون بریزه.البته دو روش داره یک روشش هم میگن اینو بخوره ولی نمیدونم اون چطوریه از عطاری بپرسید

یک صلوات میفرستی؟
2706