2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نمیکنم ربط ب روح سبک داره.

ولی به نظر بنده اشخاصی هستن اکثر مواقع قبل خطر خواب میبینن این یه نوع کمک الهی

برخی مواقع هم آدمی و خدا میخواد بهش مهلت بده بهش کمک میکنه تو خواب لازم نیست دقیقا بگیم طرف پاکتر 

آقا هستم🕵️‍♂️
2731

هرکی جوابش روگرفت منم خبرکنه.اگه به خوبی وروح پاک وسبک باشه که من نبایداینطوری میشدم.

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.

ذهنشون خالیه و زیاد اهل مادیات نیستن

من تحقیق کردم حتا خارجیا هم اینطور بودن با این خصوصیات

و خودم همیشه هرچیزی قبلش خابشو میبینم

تو آن گل مریم سپیدی... بی تو دلم  شوری و امیدی ....دیگر به فردا ندارد 
2738
نه ربطی به روح پاک نداره من خودم معمولا قبل اتفاقات خاص زندگیم یه خواب معنادار میبینم 

چند وقت بعد خوباتون تعبیر میشه؟

شده چند سال طول بکشه؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
من خیلی اتفاقاتو خواب میبینم واسه همین میگم اکثر اتفاقات زندگیمون از قبل نوشته شده وگرنه چرابایدزودت ...

یعنی نمیشه جلوی تعبیر خواب رو گرفت؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

میگن اونایی که باایمان ترن بیشترخوابشون راسته

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
شما خیلی خواباتون تعبیر میشه؟

شماتوتاپیک اتفاقات عجیب زندگی نبودین؟

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.
2706