2703
2553
عنوان

جفت قدامي

| مشاهده متن کامل بحث + 2885 بازدید | 64 پست
ولا دكترسونوگرافه كه چيزي نگفت  دكتر خودمم تعطيله ديگه تا يكشنبه بچه ها اينجا ترسوندنم  ...

نه عزیزم اینجا کارشون فقط استرسه 

تو نت هم نوشته زیر ۲۸ خووب نیس و... ان شاءا الله یکشنبه هم میری پیش دکترت چیزی نیس

فقط ازین بعد خیلی خیلی با احتیاط پله هارو برو سعی کن رعایت کنی

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم اینجا کارشون فقط استرسه  تو نت هم نوشته زیر ۲۸ خووب نیس و... ان شاءا الله یکشنبه هم م ...

پله زياد ميام و ميرم اصلا اين مدت رعايت نكردم 

خداكنه حالا مشكل خاصي نباشه 

اين مدتم ديگه استراحت ميكنم

دردانه مادر خوش اومدی...الهي شكر❤️
2720
من سونو قبلي لترال راست بودم الان فك كنم تغيير كرده

حالا منم یکشنبه برم ببین چیا میگه بهم وااای🥺

بخدا هی آدم می‌ره دکتر استرس میگیره

پله زياد ميام و ميرم اصلا اين مدت رعايت نكردم  خداكنه حالا مشكل خاصي نباشه  اين مدتم ديگ ...

بخدا الکی استرس میدن

من اول هماتوم داشتم همون مامای جلو دست دکتر دارابی یه جوری ته دلمو خالی کرد گفت این سقط میشه و همات‌وم داری و... روحیم رو خراب کرد و... تا یه ذره استراحت کردم و شیاف خوب شد بخاطر همون دیگه دکترمو عوض کردم

جفت قدامی نود درصد دختره

مآل من جز اون ده درصده

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2714
جفت قدامی نود درصد دختره

ربطی نداره من همه اطرافیانم قدامی بوده همه پسر و دختر بودن سرپسرمم قدامی بود این یکیم پسر ولی خلفی

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

بمنم سونو گفت جفتت پایینه ولی طوری نیس تا ماه دیگه میره بالا گفت اگه لکه بینی نداری نیاز ب استراحت نیس

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
مشكل اينه جفتمم قداميه  بابد خيلي مراقب باشم

قدامی ایرادی نداره که فقط حرکت های جنین رو دیرتر احساس میکنی همین

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
من جفتم لترال راست  وقتی یه طرف باشه میشه لترال یا چپ یا راست

لترال چیه؟ از کجا بفهمم

من سونو قبلي لترال راست بودم الان فك كنم تغيير كرده

ولی آنجل جون ازین به بعد یه دکتر برا سونو پیدا کن همیشه پیش همون برو اینجوری هر دفعه هر کدوم یه چیزی میگن

ولی وقتی پیش یکی بری سونو قبلی هارم‌میبری پیشش کارخودشه نمیتونه بزنه زیرش

2706