2726
عنوان

بنفش نگین دار

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 33 پست

بابا سرکاری بود من رفتم ته تاپیکاشو دراوردم یه جا گفته من مذهبی ام اهل دوست پسر نیستم یه جا گفته بیست سالمه از ۶ سال پیش دوست پسر دارم و خیلی تناقضات دیگه  

مردم رد دادن   

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا سرکاری بود من رفتم ته تاپیکاشو دراوردم یه جا گفته من مذهبی ام اهل دوست پسر نیستم یه جا گفته بیس ...

عهه من اصلا به اینجاهاش نرسیدم

چه قوه تخیلی 

بنفش نگین دار 😂😂😂

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2728
سوتی داده بود  ی جا ک مثلا پیام ا سمت پسره بود از گوشیه خودش فرستاده شده بود  رنگ پیاماش ...

چه جالب من اصلا دقت نکردم 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
😐😐😐 اول بدون قضیه چیه بعد ادای باهوشارو در بیار من گفتم دومیش اسکرینی بود که اون فرستاد

یعنی سرکاری نبود؟

میگما دقیقا کجای تخت نگین دار و بنفش بوده ؟😂😂

من همش روتختی رو تصور میکنم

اگه روتختی باشه که میره تو تن و بدن آدم

سوتی داده بود  ی جا ک مثلا پیام ا سمت پسره بود از گوشیه خودش فرستاده شده بود  رنگ پیاماش ...

کی بود حالا

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2706