2726
عنوان

لیست خوراکی های خوشمزه

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 63 پست

برو اینستا پیج های اشپزی و کیک پزی رو نگاه کن 

من هروقت میل به غذا ندارم با غذا تو گلوم گیر کرده بقولی نگاه میکنم انقد گشنمممم میشهه 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

من خودم چاقم 

تو این تاپیک باشم 

چاق تر میشم 😂😂

کره بادام زمینی 

جووووون

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الانم یه هفته اس اصلا میل به غذا ندارم گرسنم میشه شکمم کلی غارو غور میکنه یه لقمه یا یه قاشق عذا میخورم سیر سیر میشم 

پفک چیپس ژله نوتلا کیک خامه پاستیل لواشک میوه خشک کرانچی 

ببخشید ی سوال خیلی طول کشید تا لاغر بشید؟منم خیلی دوس دارم وزن کم کنم ولی احساس میکنم کم نمیکنم

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2728
ببخشید ی سوال خیلی طول کشید تا لاغر بشید؟منم خیلی دوس دارم وزن کم کنم ولی احساس میکنم کم نمیکنم

ن دو ماه ده کیلو کم کردم .بعدش رژیم رو ول کردم ولی هم چنان کم میخورم تا ثابت بمونم

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
برو اینستا پیج های اشپزی و کیک پزی رو نگاه کن  من هروقت میل به غذا ندارم با غذا تو گلوم گیر کر ...

من واسه پسرم اینکارو میکنم خیلی بد غذاس. یه بار تو همین کلیپ ها دختره مارمولک سرخ شده میخورد

پسرم هی میگفت مامان مارمولک میخوام. 🤣🤣 ۳ سالش بود

ن دو ماه ده کیلو کم کردم .بعدش رژیم رو ول کردم ولی هم چنان کم میخورم تا ثابت بمونم

ن بابا☹☹☹☹☹چجوری تو دوماه ده کیلو کم کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
من واسه پسرم اینکارو میکنم خیلی بد غذاس. یه بار تو همین کلیپ ها دختره مارمولک سرخ شده میخورد پسرم ه ...

😂😂😂

اره بعضیاشون صدادار میخورن اونا وحشتناک کرسنه میکنن مخصوصا لواشک واااای😍

ن بابا☹☹☹☹☹چجوری تو دوماه ده کیلو کم کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شکم بند لاغری میبستم روزی نیم ساعت حلقه میزدم .رژیم سالم خوری و سم زدایی بدن هم داشتم .عالی بود اصلا اذیت نشدم

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️

عزیزم یه معجون بهت میگم درستش کن خیلی خوشمزه و چاق کننده است من خودم باشگاه میرم به همراه این معجون تو وعده هام سیب زمینی و تخم مرغ آبپز هم میخورم از ۴۵ شدم ۵۶ البته تا ۶۰ هم رفتم ولی بخاطر دلایلی باز کم کردم

شیرخشک سه قاشق غداخوری .شیر یک لیوان.موز یک چهارم یا یک قاشق مایع شکلات .بستنی دو قاشق غذا خوری .شکر یا عسل به مقدار لازم همه رو بنداز تو مخلوط کن کالریش ۴۰۰ تا میشه وقتی درست میکنم روزی سه لیوان میخورم اگه میخاستی زیاد درست کنی مواد و دوبرابر بریز

شکم بند لاغری میبستم روزی نیم ساعت حلقه میزدم .رژیم سالم خوری و سم زدایی بدن هم داشتم .عالی بود اصلا ...

رژیم سالم خوری چیه

2706