2726
عنوان

شوعر عصبی و دیوونه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 74 پست

درکت میکنم مال منم مردم براش مهمتر ن متاسفانه.... عکس که خاطره های بسیار بدی در مورد عکس دونفره دارم

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر  شدید؟  بعد بگن هر روز ما اعصاب خوردی داریم؟  خدایی من نمی خوام تو زندگی کسی ...

بابا حالا تو اون لحظه گفتهودیگه .خودت میگی هرروز،میگه خداروشکر

چرا وقتی میگه خداروشکر نمیری مسجد خداروشکر،کنی ب خاطر اون لحظه خوب زندگیتون و اون لحظه هارو یادت نمیمونه .بلافاصله ی چیزی گفته ی روز زود زوم کردی روش ک اره اینجوری گفت .ب همون اندازه ک ب بدی هاش حساسی ب خوبی هاشم حساسی؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2728
انقدر  شدید؟  بعد بگن هر روز ما اعصاب خوردی داریم؟  خدایی من نمی خوام تو زندگی کسی ...

بابا جدی نگفته ک 

خواسته کم نیاره 

ای بابا

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
بابا حالا تو اون لحظه گفتهودیگه .خودت میگی هرروز،میگه خداروشکر چرا وقتی میگه خداروشکر نمیری مسجد خد ...

چند سری گفت 

یعنی تو هر دعوایی می گه 

حتی یه سری که دیدم ترامادول می خوره گفتم چرا 

گفت تقصیر تو اعصاب خوردی و دعوا داری 

گفتم اگه اینطوریه من می‌رم تو راحت باش 

گفت نه نرو 

گفتم من نمی خوام کسی که دوستش دارم رو اذیت کنم اینطوری به من نگو که اعصاب خوردی و دعوا داریم

( حالا مشکلات عمده ما بی کاری و بی پولی بود که حل شد )

2706