2726

بچه ها موهای صورتتون در چه حد بود ضخامتش؟واینکه مشکل هورمونیم داشتین؟واینکه چن جلسه طولید؟؟😯

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

من هشت جلسه رفتم خیلی راضی بودم تا دوسال پیش همه تعریف میکردم راحت شدم و...به به چه چه میکردم اقا بعد دو سال دوباره همه موها در اومد

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هشت جلسه رفتم خیلی راضی بودم تا دوسال پیش همه تعریف میکردم راحت شدم و...به به چه چه میکردم اقا بع ...

چههه بدد..میگم عزیزم موهات درچه حد بودن؟

من نسبتا زخیم بود فعلا سه جلسه رفتم خوب جواب داده

ازمایش هورمونی ندادی؟من ندادم میگم نکنه مشکل هورمونی دلشته باشم ،اینقد هزینه جواب نده؟؟؟

خودم نه.

اما خواهرم لیزر کرد.

فقط چونه اش مو داشت.

سیاه و ضخیم و زیاد. مثل ریش مردها.

بقیه صورتش کرک بود.

چونه شو لیزر کرد . پنج جلسه رفت. الان ده سالی گذشته. چند تا تک وتوک دراومده . نازک.

کلینیک به سیما رفت .دکتر حسینی  . خیلی سال پیش بود.نمیدونم هنوز این کلینیک و این دکترهستند یانه.

خودم نه. اما خواهرم لیزر کرد. فقط چونه اش مو داشت. سیاه و ضخیم و زیاد. مثل ریش مردها. بقیه صورتش ...

عزیزم قرصی چیزی مصرف نمیکردن در کنارش؟

من هم غبغب رو رفتم  با دستگاه الکساندرای دو جلسه رفتم خوب بوده ولی گفته بین ۶ تا ۱۰ جلسه بن کل از بین میرن .

از اپلیکیشن تخفیفان  استفاده کن اگر تهران هستید

وکیل هستم .  هر سوالی دارید بپرسید در حد توان علمیم پاسخگو هستم . یا در گروه تلگ  رام بپرسید .@vakil_s
اهانننن قرصی درکنارش استفاده نکردی؟

چرا تو ازمایش هورمونی که پرولاکتینم بالا بود کرپیتین دکتر میگفت بخور اما انقدر حالمو بد میکرد نمی تونستم بخورم

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
من هم غبغب رو رفتم  با دستگاه الکساندرای دو جلسه رفتم خوب بوده ولی گفته بین ۶ تا ۱۰ جلسه بن کل ...

ضخامت موهاتون درچه حد بود؟

2706