2737
2739
عنوان

شانس،شانس،شانس

463 بازدید | 10 پست

شما به شانس اعتقاد دارین؟دیدین بعضیاتو همه چی شانس دارنو به هر چی میخان میرسن؟بعضیا هم زجر میکشن تا به چیزی که میخان برسنو نمیشه ،همه چیو راحت یه سری بش میرسن یه سریم رو همه چی اذیت میشن ،من کلن خیلی تو همه چی بدشانسی اوردم ،طوری که افسرده شدم کسی هم درکم نمیکنه،مامانمم نمیزاره قرص بخورم،به نظرتون چیکار کنم؟ایقد دعا میکنم آخر اونایی که بی اعتقاد وظالمن به هر چی میخان میرسن،نظرتون چیه؟چیکار کنم ؟شما آدم اینطور دیدین ؟حتی ساده ترین چیزا رم نمیتونم به دست بیارم واذیت میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی من پدر شوهرم اوج شانس دست به خاکستر میزنه طلا میشه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
من به شانس اعتقاد دارم ولی نه به شدت شما دورو بر من هرکی پبشرفت نکرده ، از بی عرضه گی خودش بوده خیل ...

نه به خدا من تلاش کردم ولی نشد،واسه عشقم تلاش کردم نشد واسه درسم تلاش کردم نشد اون چیزی که میخاستم،بابامم هر کاری میکنم پیشش عزیز شم نمیشم ،هر چی به خودم میرسم جزئیات جسمم اونطور که میخام حل نمیشه ،هر چی میخام بخرمو داشته باشم نمیشه 

2738
نه به خدا من تلاش کردم ولی نشد،واسه عشقم تلاش کردم نشد واسه درسم تلاش کردم نشد اون چیزی که میخاستم،ب ...

از افسردگی میخاستم خودکشی کنم ولی مدتیه بیخیال شدمه

اره دخترای عمم تو خونه پدرشون خوشبخت بودن ، الان که ازدواج کردن خوشبختتر هم شدن،به هر چی که تو زندگی ...

اره مث دخترایی که عشق خوبی میگرتشونو به عقدشون درمیاره