2737
2734

سلام .  خوبین😊

خانوما و دوستان عزیز.  پسر من امروز شیش ماه تمومه و وارد ۷ ماه شد.  شب ها حداقل دوسه بار بیدار میشه و تا شیر ندم گریه میکنه . تازگیا هم ک جاش عوض شده ینی خونه عوض شده دو شبه ۶ بار در طول شب بیدار میشه😐😐😐😐

شیر خشک میخوره

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله

طبیعیه؟؟؟😑🙄

مواقعی ک مثلا ی بار بیدار میشه خدامو شکر میکنم ک میتونم بخابم🙄😁

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن برو خداتو شکر کن 

پسر من تا صب نمیخوابید باید رو پام تکونش میدادم مدامم بهش شیر میرسوندم اگه پاهامو تکون نمیدادم خونه رو میزاشت رو سرش .تا یکسال و نیمگی همین وضعیتم بود🙁🙁😓😣

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2728
به نظرم طبیعی دختر من ۲۳ ماهش هنوزم شبا ۳ بار بیدار میشه

یا خدا ینی این تا ۲۳ ماهگیشم این روال رو ادامه میده؟😢 کسی ک شیر خودشو میده فک کنم راحت تر از شیر خشک دادنه. شیر خشک رو باید هربار بیدار شدن پاشی درست کنی😭😭

ن برو خداتو شکر کن  پسر من تا صب نمیخوابید باید رو پام تکونش میدادم مدامم بهش شیر میرسوندم اگه ...

اوه اوه چ سخخخت😢پسر منم تا تکونش ندم نمیخابه. ولی در طول شب تکونش نمیدم شاید یکی دوبار پیش بیاد ک رو پام تکون بدم وگرن خودش شیر میخوره میخوابه.

بله عزیزم کاملا طبیعیه، هرچی بزرگتر بشن بهتر میشن

من فکر میکردم دیگ باید بیدار نشه اگرم شد ی بار بشه مثلا.

پس نرماله🙄

2738

خب بچه بیدار میشه دیگه بچه اولم تا دوسال بچه دومم الان شش ماهشه شبا بیدار میشه شیر میخوره اما من خوابم کنارم میخوابونم فقط سینه رو میذارم دهنش میخوابم البته نیمه هوشیارم ولی در کل شبو کامل میخوابم اصلا برام مهم نیس چند بار بیدار میشه

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
من فکر میکردم دیگ باید بیدار نشه اگرم شد ی بار بشه مثلا. پس نرماله🙄

دختر من تازه یک سالش شده، وقتی شام خوب بخوره و سیر باشه تا صبح میخوابه یا نهایتا یه بار بیدار میشه اما اگه شام خوب نخوره دو سه بار بیدار میشه

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
یا خدا ینی این تا ۲۳ ماهگیشم این روال رو ادامه میده؟😢 کسی ک شیر خودشو میده فک کنم راحت تر از شیر خش ...

تو فلاسکش اب جوشیده سرد شده  ،ک داغیش براشیر خشک مناسب باشه پر کن ، دو سه تا ام شیشه بگیر .بزار بالا سرت هر وقت خواست تو ی شیشه تمیز بده بهش .

اینطوری خیلییییی راحت تره

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤