2733
2734

دوستان من خوابایی میبینم که تعبیرش میشه دختر یعنی جنسیت بچم دختر میشه ؟؟دوست دارم خدا بهم ی پسر بده اخه یه دختر ناز دارم 

تعداد رای : 19
نظرسنجی
درست بود
13
68%
غلط بود
6
31%

ما برا خواهرم 2 بار پسر دیدیم پسر شد

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواب دیدم دختر خدا بهم میده قبل از بارداری خدا بهم دختر داد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

منم خواب دیدم دخملیه دخمل شد درحالیکه نمیدونستم باردارم و میگن خواب خیانت شوهر ببینی بچه دختره منم قبلش دیدم شوهرم رفته ی زن دیگه گرفته و تعبیرش گفتن بچه دختره همینم شد 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

من از مجردیم خواب میدیدم دختر دارم چون کلا دوست داشتم دختر داشته باشم. وقتی باردار شدمم خواب دیدم زایمان کردم و دختر دادن بغلم.بچمم دختر شد خدا رو شکر 😍

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706