2726
عنوان

سایز فولیکول 25و17 لطفاکمککک

116 بازدید | 17 پست

سایزفولیکول 27سمت چپ و 17سمت راست روز چهارده پری احتمال بارداری هست امروز سونودادم ظهر امپول ام جی زدم حالا میترسم سایز25کیست بشه موندم امپول اچ سی جی رو بزنم یانه اخه بعضیا میکن امپول بزنی بزرگنرمیشه ترخدا راهنمایی کنید

خدایا ب حرمت ابروی بی بی فاطمه هرکی نی نی میخادخدازودتودلش بزاره خدایا بسه انتظار

بالاخره ٢٧ يا ٢٥؟

احتمال بارداري هست براي اون ١٧ 

ولي اميدوارم اون يكي هم ازاد بشه كيست نشه

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه سوال فوق تخصصی میپرسی 😐 جواب این سوال با دکتره!!!

خب عزیزم این نی نی سایت براهمینه ک راهنمایی کنه هرکی اطلاع داره

خدایا ب حرمت ابروی بی بی فاطمه هرکی نی نی میخادخدازودتودلش بزاره خدایا بسه انتظار
ببخشید سایز فولی چپم 25هس اشتباه زدم 27

عزیزم  بزنش حتما بزنش

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
بالاخره ٢٧ يا ٢٥؟ احتمال بارداري هست براي اون ١٧  ولي اميدوارم اون يكي هم ازاد بشه كيست نشه

ب نظرتون امپول اچ سی جی وامشب بزنم یکی میگ بزن کیست نشه یکی میگ بزنی کیست میشه چون امپول قبل ازادسازی فولی ی کم بزرگترمیکنه بعد ازادمبشه موندم چیکا کنم پنج شنبس دکترم تیس

ب نظرتون امپول اچ سی جی وامشب بزنم یکی میگ بزن کیست نشه یکی میگ بزنی کیست میشه چون امپول قبل ازادساز ...

ببين معمولا اون كه بزرگ شده احتمال كيست داره ولي كوچيكه ازاد ميشه حتما

نزني هم احتمال داره كوچيكتره مثل اون يكي ازاد نشه كيست بشه

بنظرم همين امشب بزن 

فردا شبم اقدام كن

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
ببين معمولا اون كه بزرگ شده احتمال كيست داره ولي كوچيكه ازاد ميشه حتما نزني هم احتمال داره كوچيكتره ...

مرسی عزیزم الان میزم میزنم خداکنه کیست نشه من هرماه فولیام گوچیک بود این ماه فراسیون وقرص انگوگل خوردم و رازیانه بومادران وپنج انگشت ک فولی بالغ داشتم

جدی اخه بعضیا میگن امپول بزنی بزرگترمیشه کیست میشه

من هم مامایی میخونم هم خودم این ماه با یه فولیه ۲۰ با امپول هاش سی جی دوتاعم باردارشدم .بزن تو ریسکه دیگه دکتر بهتر از تومیدونه یا میشه یانمیشه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
من هم مامایی میخونم هم خودم این ماه با یه فولیه ۲۰ با امپول هاش سی جی دوتاعم باردارشدم .بزن تو ریسکه ...

اره الان زدم

من هم مامایی میخونم هم خودم این ماه با یه فولیه ۲۰ با امپول هاش سی جی دوتاعم باردارشدم .بزن تو ریسکه ...

اخه میگفتن نزن بزرگترمیکنه فولی واسه همین ترس داشتم ک بزنم یان حالا زدم تا خدا چی میخاد8ساله منتظرم خسته شدم دیگ

2706