2737
2734
درسته ولی کم گفتی که😁😁😋😋 حدساتو یکم بیشترش کن 😁😁

کنارم نیستی ک ۱۰دیقه همکلامت بشم از ویژگیات بگم ی عکسه فقط چیز بیشتری نمیدونم

بازم مرسی ک وقط گزاشتی

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظرافت ب خرج بده

😐😐😐😐😐کلا تو همه ی کارام دقیقم و به قول شما ظرافت به خرج میدم

یه ویژگی شخصیتی بارز؟

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2731
😐😐😐😐😐کلا تو همه ی کارام دقیقم و به قول شما ظرافت به خرج میدم یه ویژگی شخصیتی بارز؟

کنارم نیستی ک دقیق بگم منم حدس زدم ب همه ی کلمه الا دو کلمه،گفتم

🖤
2738

من گل میذارم.قبلا عکس بچه ها رو میگذاشتم اما دیگه الان فقط گلهای شاد میگذارم.

یک بنده خدایی همش میگذاره من حتما زشت بودم یا مثلا میگذاره تولدت مبارک  یا مثلا میگذاره تنهایی سخته و از این مدل چیزا..

2706