2733
2734
عنوان

ریزش شدید مو و کچلی کف سر دارم

1226 بازدید | 13 پست

تیروئید پرکار گره ای داشتم دوسال پیش جراحی کردم موهام به قدری پرپشت بود تا کمرم، همه حسرت موهامو داشتن بعد جراحی تیروئیدم کم کار شد الان دوساله ریزش شدید گرفته کف سرم پیدا شده جلو سرم کچله قرص hairvit با فولیک اسید میخورمو شامپو ضدریزش ولی فایده نداره شنیدم محلول ماینوکسیدیل اثرش خوبه تجربه ای دارین کسی تاحالا استفاده کرده؟؟ 

چه حس بدی

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا من دکترم نوشت.زدم.گفتن قطعش کنی بدتر میشه.از ترس ذره ذره قطع کردم و موهامم کلا کوتاه کردم.ریزشم ...

ای بابا پس نگیرم اگه قراره بدتر بشه که کامل کچل میشم اره اینستا دارم 

اره افسردم کرده تو سن 22 سالگی کچل شدم

اهنت کمه شاید

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738
ای بابا پس نگیرم اگه قراره بدتر بشه که کامل کچل میشم اره اینستا دارم 

این خانم رو فالو کن.من دوماه دیگه که وقتم ازاد شد قراره باهاش پیش برم.البته کارای مقدماتیشو انجام دادم.عکس تجربه ها هم‌میفرستن براش.کلا نکته های غیر مو هم میگه که من انجام دادم و عجیب اثر کرد ولی موهام انشالله بعدا.پیجش اینه

Sogand_haircare

+لایک؟ _نه       +صلوات؟ _آره آره🙂
این خانم رو فالو کن.من دوماه دیگه که وقتم ازاد شد قراره باهاش پیش برم.البته کارای مقدماتیشو انجام دا ...

من اینستا زدم با همین اسم چند نفر اومد بالا حالا کدومش میشه عکس بفرستی از پیحش یه دنیا ممنون میشم

من اینستا زدم با همین اسم چند نفر اومد بالا حالا کدومش میشه عکس بفرستی از پیحش یه دنیا ممنون میشم

ببحشید برعکس نوشتم.آیدیش اینه 

Haircare_sogand

پروفایلش زمینه خاکستری با عکس کارتونی یه دختر با موهای بلند هست.

ببخشید اینستا ندارم اسکرین بدم.حذف کردم یه مدت

+لایک؟ _نه       +صلوات؟ _آره آره🙂