2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جفتت لولایینگه؟  مراقبت کن عزیزم که بره بالا یه کم از علائمت بگو دکتر سونولوژیست هیچ احتمالی ن ...

نه هیچ حرفی نزد علاعم خاسی ندارم فق سر گیجه دارم حالت تهومم از ۱۲ ظهر شرو میشه تا اخر شب 

اون گوشه نوشته جفتت لولایینگه؟  مراقبت کن عزیزم که بره بالا یه کم از علائمت بگو دکتر سونولوژیس ...

هفته ۱۷ امم الان سونو انومالی رفتم گف دختره ولی مگن باید از هفته ۱۸ به بعد بری ینی میشه اشتباه بگن اخه مخام خرید کنم 

نوشته جفتت لولایینگه به دکترت نشون دادی هیچ حرفی نزد؟ در مورد جنسیت حسم میگه پسره 

سونو ۱۷ هفتم گف دختره همه مگن اشتباه گفته ولی خودم مگم مگه میشه اشتباه کنه غیر ممکنه خخخخ 

هفته ۱۷ امم الان سونو انومالی رفتم گف دختره ولی مگن باید از هفته ۱۸ به بعد بری ینی میشه اشتباه بگن ا ...

خوب توی آنومالی کلیه و کبد و قلب و مغز و همه جزئیات رو بررسی میکنن دیگه آلت تناسلی که جای خود داره

احتمال اینکه توی آنومالی اشتباه بگن خیلی کمه منم توی هفته ۱۷ رفتم آنومالی به نظرم قابل اعتماده ولی حالا که جفتت لولایینگه واسه اینکه مطمئن شی رفته بالا یه سونوی دیگه هم باید بری دیگه جنسیت رو صد در صد میفهمی اون موقع خرید کن

خوب توی آنومالی کلیه و کبد و قلب و مغز و همه جزئیات رو بررسی میکنن احتمال اینکه توی آنومالی اشتباه ب ...

ب زبون مامانم اینا گفتن جفتت پایینه باید استراحت کنی ماه دوم خون ریزی داشتم دیگ الان ندارم فقط دل درد شدید دارم حالا امید به خدا بچه اولمه دعا کن هرچی مخاد باشه قدم داشته باشه زندگیم بچرخه اخه خعلی مشکل دارم

2706