2737
2734
چن سالته

۲۸ . ولی خواهرم ۲۶ سالشه از من بیشتره . .من خودم خونه دارم خب زیاد سرپا می مونم .خواهرمم مشغله داره شاغله زیاد سرپا می مونه

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من پام پرک ترک های قرمزه از چی هست؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2728
من نمیخام بخاطر کار سلامتیمو ازدست بدم، این رگهای بنفش دیگه نمیره؟؟

عزیزم جوراب واریس بپوش خب . چیز خیلی خطرناکی نیست که

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2738
سلام قرص ونوویتال از شرکت دینه که یک قرص با ترکیب گیاهی هست .توصیه پزشک طب سنتی به مادرم مادرم ی ...

اگه واقعیه ما ام بخریمممممممممممممممممممم من ک واقعن افسردگی گرفت بودم اوایل الان ذهنم مشغول میکنمم

کجای پات

زیر زانوهام و رون هامروی رونام خط های سفیده رنگ پوست

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2706