2726
عنوان

چقد فروشنده ها مانتو بی ادبن بعضیاشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 54 پست

اره والا بیشعورا،من ی روز قبل خرید وسایل عقدم با دخترعموم رفتیم پاساژ،ی مغازه چنتا مانتو پوشیدم خوشم اومد سایزم نبود اومدیم بیرون،دوروز بعد با مادرشوهرم رفتیم همون مغازه،مادرشوهرم گیر داد ب همون مانتو،خانومه گفت اونروز ک اومدی بهت گفتم ک سایز شما نیست،مادرشوهرم ی نگا بهم انداخت رفتم زیر گلو در اومدم

وای متنفرم از این حرکت دنبال ادم راه میفتن ببین چیکار میکنی من که فروشنده اینجوری ببینم فرار میکنم ...

منم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره والا بیشعورا،من ی روز قبل خرید وسایل عقدم با دخترعموم رفتیم پاساژ،ی مغازه چنتا مانتو پوشیدم خوشم ...

اره بابا هیجی کار بلد نبودن مجبور شدن فروشندگی مغازه یکی دبگه رو بکنن از رو عقده حرف میزنن انگار تاجر لباسن

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2728
حالا جای دیگه خریدی یانه

نه امسال جنس مانتوها مورد پسندم نیست نمیدونم چیکار کنم

وای متنفرم از این حرکت دنبال ادم راه میفتن ببین چیکار میکنی من که فروشنده اینجوری ببینم فرار میکنم ...

دقیقا به آدم برمیخوره انگار اومدی دزدی... ازدور آدمو زیر نظر بگیرن نه اینکه دنبال آدم راه بیافتن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
عاشق ایناییم که اومدن طرفداری فروشنده رو کردن😳 مشخصه از اونایین که یه نفر چاق شده باشه میرن میگن ع ...

احتمالا شوهرشون اینجوریه😂😂😂😂

اخه واسشون عادیه این حرف

قشنگ کت و شلوار قهوه ای رو تنش میکردی که صاحب کار هم بندازتش بیرون 

اولا بیخود کرده راجع به شوهر تو حتی اگر بدترین آدم کره زمین هم باشه نظر داده

دوما تا خودت نگی نباید آشنایی بده شاید تو نخوای خواهرت بدونه قبلا رفتی اونجا

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
اره بابا هیجی کار بلد نبودن مجبور شدن فروشندگی مغازه یکی دبگه رو بکنن از رو عقده حرف میزنن انگار تاج ...

اینجوری نگید شاید اینجا کسی شغلش این باشه 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
نمیدونم ولی یکمم حق دارن بنده های خدا!بعضیا رو میبینی ده تا مانتو پرو میکنن اخرش میگن مرسی میان بیرو ...

خب کارشون اینه

ما چیکار کنیم.نمیشه که نپوشیده بخریم

خسته میشن برن چای بخورن

اره بابا هیجی کار بلد نبودن مجبور شدن فروشندگی مغازه یکی دبگه رو بکنن از رو عقده حرف میزنن انگار تاج ...

خیلییییی خرن،من اگه دست خودم بود نمیرفتم تو مغازه،مادرشوهرم از پشت ویترین پسندید منم روم نشد بگم نریم اونم ن گزاشت ن برداشت منو سکه ی پول کرد

احتمالا شوهرشون اینجوریه😂😂😂😂 اخه واسشون عادیه این حرف

بهترین جواب همینه..باید میگفتی حتما شوهرتون اینطوریه ک بقیه رو هم اینطوری فرص میکنین

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
روش فروش خاسته خواهرت حتمن بخره و بره بیرون ب دل نگیر  بهش میگفتی من خودم نخاستم بخرمممممم &nbs ...

اتفافا خواهرمم نخرید من دیشب بهش گفتم اینجا مانتوش خوب نیس گوش نکرد

پایین مانتوهاش دوختش بد بود چین دار می ایستاد

هی به خواهرم میگفت بخر بده خیاط باز کنه برات

بعد میگه الکی ایراد میگیرین

2706